- Abrachimowicz Michał ur. 08.09.1866 zm. 18.02.1942 (s. 3)
- Abramowicz Jan zm. 08.01.1957 żył l. 80 (s. 2)
- Adamkowicz Ludwika zm. 05.04.1924 (s. 7)
- Adamowicz Gasper um. 16.05.1856, żył l. 62 (s. 2)
- Adamowicz Stanisław 1780-1838, Felix 1783-1876 (s. 2)
- Adamowiczowa Michalina z Sumonowiczów ur. 11.12.1810 zm. 19.03.1890 (s. 2)
- Aksieniewiczówna Zofia zm. 17.12. 1938, żyła l. 23 (s. 2)
- Aksiniewicz Jadwiga zm. 02.1946, żyła l. 38 (s. 13)
- Akuszewicz Agata zm. 14.03.1937, żyła l. 69 i mąż Kazimierz (s. 5)
- Akuszewicz Bolesław zm. 01.10.1944, żył l. 46 (s. 5)
- Akuszewicz Jan zginął w 1915, żył l. 25; Sajewiczowa Melania z Akuszewiczów zm. 08.03.1934 (s. 5)
- Akuszewicz Maria zm. 06.07.1915, żyła l. 19 (s. 5)
- Akuszewicz Mieczysław zm. 16.06.1945, żył l. 11 (s. 2)
- Aleksandrowicz Zofia (Александрович Зофья) (s. 6)
- Aleksejewicz Emilia i Jan zm. 06.10.1907, żył l. 50 (s. 15)
- Aluszkiewicz Aleksander zm. 01.03.1944, żył l. 27 (s. 6)
- Aluszkiewicz Maria zm. 18.11.1955, żyła l. 43 (s. 6)
- Alutorowicz Jan (s. 1)
- Anacka Teofila zm. 14.09.1896, żyła l. 24, Paweł zm. 1895, żył l. 63 (s. 19)
- Anacki Stanisław zm. 11.12.1932, żył l. 70 (s. 14)
- Andruszkiewicz Aleksandra żyła l. 72, Katarzyna żyła l. 62, zmarły 1920 (s. 2)
- Andruszkiewicz Jan groby rodziny (s. 2)
- Andruszkiewiczówna Julia zm. 31.05.1931, żyła l. 38 (s. 15)
- Andrzejewski Jan (Andzejowski Jan) (s. 2)
- Antonowicz Jan zm. 03.05.1927, żył l. 65 i syn jego Adam zm. 15.01.1919, żył l. 26 (s. 8)
- Antonowicz Aleksander zm. 25.04.1885, żył l. 49 i jego dzieci Helena zm.1889, żyła l. 20, Ewa, Józef, Felicyanna (s. 10)
- Antonowicz Ewa (s. 8)
- Antonowicz Józef zm. 18.04.1949, żył l. 38 (s. 8)
- Antonowicz Justyn zm. 16.04.1902, żył l. 49; Adolf żył l. 21; Ksawery żył l. 21 (s. 14)
- Antonowicz Wincenty (s. 8)
- Aszurak Feliks zm. 21,03.1939, żył l. 54 (s. 8)
- Bajdułowa Anna, zm. 15.08.1944, żyła l. 72 (s. 7)
- Balińska Helena z Tupków ur. 12.08.1914 zm. 16.09.1935 (s. 16)
- Baliński Piotr zm. 08.07.1959, żył l. 24 (s. 10)
- Bałamut Adam zm. 1906, żył l. 60 i żona Kristyna (s. 12)
- Bałamut Bronisław zm. 1897, żył l. 14 (s. 6)
- Banachowicz Czesław zm. 25.09.1933 (s. 17)
- Baniuk Jan zm. 30.08.1947, żył l. 44 (s. 7)
- Baran Aleksander zm. 01.01.1908, żył l. 72 (s. 15)
- Baran Jakób i żona Krisia (s. 13)
- Baran Teofil zm. 17.12.1953, żył l. 67 (s. 12)
- Baranowicz Józefa zm. 15.01.1854 (s. 2)
- Baranowska Ewa zm. 05.07.1912, żyła l. 73 (s. 13)
- Barszczewska Bronisława zm.08.07.1937, żyła l. 33 (s. 13)
- Bartoszewicz Michalina zm. 21.11.1927, żyła l. 30 (s. 6)
- Bauer Jan zm. 1939 (s. 13)
- Bauer Tekla z domu Sonenber ur. 1862 zm. 10.06.1943 (s. 13)
- Beresewicz Krystyna zm. 24.01.1911, żyła l. 56 (s. 5)
- Berisławska Maria zm. 16.11.1919, (s. 3)
- Bernacka Anastazya zm. 05.06.1904, żyła l. 60 (s. 19)
- Białopiotrowicz Aniela i Helena (s. 16)
- Białoszewicz Maria z domu Zuiewska (s. 19)
- Biczel Ignacy zm. 1903, żył l. 19 (s. 6)
- Biczel Jan zm. 15.11.1937, żył l. 63 (s. 10)
- Biczel Marjana zm. 17.03.1928, żyła l. 63, Nikodem zm. 28.04.1931, żył l. 73 (s. 10)
- Biczel Paweł zm. 23.04.1907, żył l. 73 (s. 6)
- Biej Józef zm. 02.11.1919, żył l. 18 (s. 17)
- Biej Konstanty zm. 30.04.1938, żył l. 60 (s. 17)
- Biejowa Józefa zm. 07.07.1955, żyła l. 70 (s. 17)
- Bielawska Emilia zm. 15.05.1944, żyła l. 75 (s. 1)
- Bielawska Lucynka zm. 15.12.1935, żyła l. 4 (s. 2)
- Bielawska Ludwika zm. 28.01.1933, żyła l. 73 (s. 1)
- Bielawski Józef zm. 21.11.1933, żył l. 55 (s. 10)
- Bielawski Kasper, zm. 01.01.1927, żył l. 73 (s. 1)
- Bielawski Tomasz zm. 18.02.1931, żył l.73 i Antonina ze Stasiewiczów zm. 27.03.1944, żyła l.73 (s. 12)
- Biełowska Janina zm. 19.03.1943, żyła l. 26 (s. 12)
- Bienkewicz Teresa ur. 11.11.1944 zm. 14.11.1944 (s. 13)
- Biercewicz Ignacy zm. 04.06.1932, żył l. 62 (s. 2)
- Biercewicz Jozef zm. 13.11.1945, żył l. 30 (s. 8)
- Biercewicz Konstanty zm. 11.02.1949, żył l. 72 (s. 8)
- Biercewicz Michał zm. 15.03.1898, żył l. 75 (s. 8)
- Biercewicz Wincenty zm. 10.02.1937, żył l. 67 (s. 2)
- Biercewicz Wincenty zm. 16.09.1883, żył l. 35 i syn Maciej zm. 1882 (s. 2)
- Biercewiczowa Aniela zm. 09.01.1916, żyła l. 35 (s. 2)
- Biercewiczowa Antonina zm. 12.04.1901, żyła l. 50 i syn Antoni (s. 2)
- Bildziukiewiczowa Józefa zm. 19.05.1862 (s. 2)
- Biliński Jozef zm. 02.02.1959 żył l. 77 (s. 10)
- Bircewicz Tekla zm. 14.06.1903, żyła l. 51 (s. 8)
- Bitrcewicz Rozalia zm. 05.07.1951, żyła l. 70 (s. 2)
- Błaszyk Marcin ur. 06.11.1864 zm. 24.11.1933 (s. 13)
- Błażewska Zofia zm. 25.12.1947, żyła l. 60 (s. 12)
- Bobryk Halina zm. 02.02.1957, żyła 4 mies. (s. 17)
- Bochacz Józefa zm. 1941, żyła l. 75 (s. 13)
- Bogaczow Henryk ur. 18.05.1933 zm. 9.02.1934 (s. 1)
- Bogaczow Jures zm. 1921 (s. 1)
- Bogaczowa Rozalka ur. 10.04.1933 zm. 15.12.1934 (s. 1)
- Bogdan Kazimierz zm. 29.03.1923, żył l. 20 (s. 19)
- Bogdanowicz Piotr zm. 29.11.1922 (s. 1)
- Bogucki Tadeusz zm. 09.04.19 46, żył l. 45 (s. 6)
- Bohdziewicz Jan zm. 10.07.1939, żył l.46 (s. 16)
- Bohdziewicz Józef zm. 18.11.1946, żył l. 49 (s. 14)
- Bojko Ludmiła zm. 20.01.1948, żyła l. 7 (s. 7)
- Bolciukiewicz Stefan zm. 22.05.1894, żył l. 58 (s. 7)
- Bolędziów groby rodzinne (s. 10)
- Bołądź Ksawery zm. 09.10.1907, żył l. 80 (s. 1)
- Bołtucz Wiktoria, zm. 05.04.1907, żyła l. 30(s. 10)
- Bołtuć Antoni zm. 07.07.1898, żył l. 89; Edward zm. 15.11. 1889 i żona Antonina z Kijuciów zm. 07.11.1896, żyła l. 77; Maciej zm. 03.03.1833, żył l. 55 i żona jego Aniela z Korzeniewskich zm. 18.01.1877, żyła l. 96 (s. 1)
- Bołuć Nikodem zm. 08.01. 1950, żył l. 70 (s. 9)
- Boran Antoni zm.01.01.1955, żył l. 62 (s. 13)
- Borejko Józefa zm. 02.02.1926 , żyła l. 57 (s. 10)
- Borko i Baran groby rodzinne (s. 15)
- Borkowska Majerowicz Maria zm. 06.06.1935, żyła l. 57 (s. 18)
- Borkowski Wincenty zm. 29.12.1956, żył l. 77 (s. 7)
- Borodawkin Rozalia zm. 28.09.1921, żyła l. 66 (s. 12)
- Borowscy: Adam zm. 1867, żył l. 70 i Petronela zm.1869, żyła l. 50; Melania zm. 22.10.1885, żyła l. 40, Antoni zm.07.02.1902, żył l. 57 (s. 2)
- Borowska Giertruda z Czaplów zm. 22.05.1882, żyła l. 40 i jej ojciec Aleksander Czapla żył l. 60 (s. 2)
- Borysewicz (Borysowicz) Tomasz zm. 10.02.1929, żył l. 45 (s. 8)
- Borysewiczówna Lucyna zm. 15.06.1898, żyła l. 75 (s. 2)
- Boszkowski Stanisław zm. 29.10.1857, żył l. 53 (s. 2)
- Brandt Tekla z Rapackich zm. 15.02.1874 (s. 1)
- Brażukowa Amelia z Burzyńskich zm. 23.07.1936, żyła l. 28 (s. 17)
- Brejwo Adolf zm. 09.02.1948, żył l. 65 (s. 7)
- Brejwo Bolesław zm. 10.06.1920, żył l. 57 (s. 10)
- Brejwo Emilia (s. 2)
- Brejwo Jan zm. 20.12.1898, żył l. 96 (s. 2)
- Brejwo Rozalia (s. 10)
- Breywina Tekla z Rolikowskich ur. 09.09.1816 zm.01.04.1869; wnuczek Konstanty żył 4 mies. i Zofia żyła 1 rok (s. 2)
- Brylewska Ewa (s. 14)
- Bubnowskie Jan i Antonina zm. 27.03.1876 (s. 2)
- Budrewicz Bolesław zm. 03.12.1943, żył l. 42 (s. 9)
- Budrewiczowa Stefania z Szkudlarków zm.14.03.1936, żyła l. 52 (s. 12)
- Budt-Wrzkowska Magdalena zm. 09.09.1887, żyła l. 54, Marianna żyła l. 70 (s. 13)
- Bujel Maciej zm. 05.11.1935, żył l. 72 (s. 19)
- Bujel Stanisław zm. 05.02.1933 (s. 12)
- Bujel Stanisław zm. 19.07.1910 , żył l. 32 (s. 16)
- Bujel Wacław zm. 30.01.1935 (s. 12)
- Bukata Irena zm. 25.10.1960, żyła 6 miesięcy (s. 2)
- Bukata Wanda (s. 19)
- Bukatka Zofja zm. 05.03.1943, żyła l.32 (s. 1)
- Bukaty Wiktor (s. 19)
- Burak Ignacy zm. 15.10.1915, żył l. 28 (s. 8)
- Burak Józef zm. 04.04.1956, żył l. 72 (s. 2)
- Burak Mikołaj zm. 21.05.1912, żył l. 85 i Marya żyła l. 5, i Wacia żyła l. 2 (s. 17)
- Burakowa Tekla zm. 29.10.1891, żyła l. 40 (s. 2)
- Burnejko Wincenty zm. 14.03.1904, żył l. 77 i syny jego Stanisław i Bolesław (s. 8)
- Burnosowa Emilija zm. 19.08.1895, żyła l. 28 (s. 14)
- Bury Stefan zm. 1871, żył l.70 i żona Anna zm. 1851, żyła l. 60, Adam ur. 1820 i żona Ludwika ur. 1850 (s. 9)
- Buszowa Aleksandra zm. 14.12.1950, żyła l. 73 (s. 6)
- Butkiewicz Stefan ur. 19.02.1815, zm. 30.03.1896 (s. 1)
- Butkiewiczowa Emilija z Adamowiczów 1813 - 1879 (s. 2)
- Buturla Anna zm. 01.06.1947, żyła l. 56 (s. 8)
- Buturla Justyna- Maria zm. 20.02.1932, żyła l. 53 (s. 15)
- Buzar Marianna zm. 12.10.1952, żyła l. 60 (s. 8)
- Buzar Wiktoria zm. 25.01…, żyła l. 53 (s. 15)
- Byczkowska Maria zm. 21.05.1929, żyła l. 77 (s. 17)
- Byczkowski Michał zm. 27.05.1933, żył l. 24 (s. 14)
- Bykowska Maria zm. 21.05.1943, żyła l . 72 (s. 6)
- Byliński Jan zm. 24.10.1932, żył l. 78 (s. 9)
- Bylińskie Maciej i Helena, Onufri i Cycylija Żuki, pomnik postawiony w 1882 (s. 12)
- Byszkowska Maria zm. 18.03.1958, żyła l. 77 (s. 15)
- Chadkiewiczowa Karolina z Glińskich zm. 27.05.1890, żyła l. 45 (s. 2)
- Chatkiewicz Jozef zm. 25.02.1906(s. 2)
- Chodoruk Józef zm. 05.08.1918 , żył l. 75 (s. 7)
- Chodoruk Zygmunt zm. 08.11.1944, żył l. 19 (s. 7)
- Chodorukówna Bronisława zm. 23.11.1944, żyła l. 18
- Chodyki Józef, Apolonia, Piotr i Albertyna (s. 1)
- Chodyko ? zm. 1949, żyła l. 84 (s. 2)
- Chodyko Adam zm. 24.11.1941, żył l. 80 (s. 10)
- Chodyko Bronisława zm. 27.10.1954, żyła l. 62 (s. 5)
- Chodyko Elżbieta (s. 13)
- Chodyko Julja zm. 19.10.1945, żyła l. 60 (s. 13)
- Chodyko Maciej zm. 16.01.1937, żył l. 70 (s. 10)
- Chodyko Stanisława zm. 19.03.1938, żyła l. 23 (s. 1)
- Chodyko Teofila zm. 01.09.1944, żyła l. 62 (s. 10)
- Chodykowa Florianna zm. 03.01.1935, żyła l. 26 (s. 1)
- Chodyków grób rodzinny: Józef żył l. 80, Konstanty żył l. 47 zmarli 04. i 06.01.1920, Emilia żyła l. 35, Elżbieta zm. 1932, żyła l. 80 (s. 13)
- Cholewińska Leokadia zm. 16.06.1941, żyła l. 7 (s. 10)
- Chomska Genowefa ur. 04.01.1890 zm. 25.08.1944 (s. 3)
- Chrobol Jan zm. 20.12. 1944, żył l. 52 (s. 12)
- Chrul …aw, zm. 1932, żył l. 32 (s. 1)
- Chrul Aleksander s. Feliksa 1896 - 1941 ( Хруль Александр) (s. 6)
- Chrul Anna zm. 21.05.1960, żyła l. 83 (s. 2)
- Chrul Gabryel zm. 1884, żył l. 77; Teofila jego żona (s. 1)
- Chrul Jaś ur. 23.01.1878 zm. 25.02.1878 (s. 1)
- Chrul Joanna 1850 - 1930 (s. 1)
- Chrul Kazimierz 1869 - 1958, Antonina 1868 - 1944, Zbigniew 13.04.1948 - 23.12.1948, Maksymilijan żył l. 35 (s. 1)
- Chrul Klementyna zm. 25.06.1892, żyła 6 mies.
- Chrul Magdalenna zm. 06.01.1935, żyła l. 55 (s. 8)
- Chrul Michał zm. 1942, żył l. 56 (s. 8)
- Chrul Romuald zm. 16.02.1883, żył l. 58 (s. 1)
- Chrul Romuald zm. 02.07.1881, żył l. 32; Gabryel żył 9dni (s. 1)
- Chrul Stefan zm. 25.10.1950, żył l. 87 (s. 2)
- Chrul Teofila z Tumelewiczów zm. 08.02.1903, żyła l. 79; Helena zm. 20.12.1902, żyła l. 33; Karol zm. 28.04.1905, żył l. 58 (s. 1)
- Chrul Wacław - Józef (s. 12)
- Chrul Zafirijan zm. 20.04.1890, żył l. 57; Małaszkiewicz Piotr zm. 31.12.1889, żył l. 46 (s. 2)
- Chrul-Masłowska (s. 12)
- Chrulowa Julija zm. 20.11.1882, żyła l. 14 (s. 1)
- Chrulowa Marja (s. 2)
- Chrulowa Zofija z Wismontów zm.11.06.1897, żyła l. 24 (s. 2)
- Chrulówna Janina zm. 1911; Helena zm. 1912 (s. 1)
- Chrystuk Adolfina z domu Marcinkiewicz zm. 31.12.1934, żyła l. 52 (s. 6)
- Chrzanowicz Antoni zm. …11.1942, żył l. 42 (s. 10)
- Chutny Antoni zm. 27.10.1912, żył l. 78 (s. 13)
- Chutny Czesław zm. 25.11.1952, żył l. 11 (s. 12)
- Ciechanowicz Waleria z Cybulskich zm. 23.01.1933, żyła l. 92 (s. 1)
- Cielewicz Romuald zm. 20.05.1920, żył l. 45 (s. 8)
- Cierpiński Marcin zm. 15.06.1859, żył l. 46 (s. 1)
- Cieszko Bronislaw zm. 1927, żył l. 19 (s. 8)
- Cieszko Jadwiga zm. 02.08.1954, żyła l. 56 (s. 12)
- Cieszko Piotr zm. 01.02.1952, żył l. 77 (s. 8)
- Cieszkowa Zofija zm. 25.02.1913, żyła l. 67 (s. 13)
- Cieślak Aniela zm. 1898, żyła l. 33 (s. 2)
- Cieślak Franciszek zm. 1910, żył l. 56 (s. 2)
- Ciniewicz Ryszard zm. 29.02.1930 (s. 12)
- Cybulski Stanisław zm. 09.02.1929, żył l. 68 (s. 9)
- Czajko Jadwiga zm. 03.05.1956 żyła l. 30 (s. 13)
- Czajko Maria zm. 27.05.1956, żyła l. 47 (s. 2)
- Czajkowska Agata zm. 1903 (s. 2)
- Czajkowski Wincenty zm. 15.11.1941, żył l. 73 (s. 12)
- Czaplowa Weronika zm. 10.10.1924, żyła l. 72 (s. 16)
- Czarniak Winenty i żona Józefa, syn Aleksander, córki: Antonina, Zofija, Helena, Marija córka Barbara (s. 10)
- Czarnocka Grasylda z Januszkiewiczów zm. 13.05.1868, żyła l. 67 (s. 4)
- Czarnous Aleksander ur. 1906 zm. 6.01.1948 (s. 9)
- Czarnous Antonina (Czernous) (s. 9)
- Czarnous Jan, zm. 21.12.1946, żył l. 66 (s. 8)
- Czarnous Józef zm. 04.06.1950, żył l. 45(s. 2)
- Czarnous Józef zm. 17.07.1939, żył l.25 i mama jego Anna żyła l. 35 (s. 15)
- Czarnous Maria zm. 15.09.1955, żyła l. 72 (s. 15)
- Czarnous Wawrzyniec zm. 23.08.1941, żył l. 63 (s. 15)
- Czerniak Bronisław zm. 19.04.1935, żył 1 rok (s. 8)
- Czerniak Franciszek zm. 15.04.1928, żył l. 27 (s. 7)
- Czerniakowa Ludwika i 2 syny Józef i Aleksander zm.1915 (s. 13)
- Czerniakowa Ludwika zm. 1915 i syny Józef i Aleksander (s. 9)
- Czernous Adam zm. 15.11.1940, żył l. 72 (s. 9)
- Czernous Leonard zm. 19.07.1920, żył l. 8 (s. 9)
- Czerpiłowski Witold ur. 10.08.1921 zm. 13.04.1943 (s. 8)
- Czerziak Adam 1864 - 1936 ( Черняк Адам)
- Czerziak Józefa 1872 - 1957 (Черняк Юзефа)
- Czerziak Petronela zm. 27.04.1932, żyła l. 75 (s. 1)
- Czesławski Michał zm. 06.09.1949, żył l. 63 (s. 5)
- Czeszczewik - grób rodzinny (s. 16)
- Danilewiczowa Anna zm. 21.03.1937 (s. 15)
- Daręgowska Antonina żyła l. 25 (Deręgowska) (s. 2)
- Daręgowskie Jadwiga, Franciszek, Czesław (s. 2)
- Daszkiewicz Józef zm. 18.10.1868 żył l. 80 (s. 2)
- Dawdo Bolesław zm. 20.05.1940, żył l. 47 (s. 12)
- Dawidczyk Marianna zm. 20.01.1953, żyła l. 58 (s. 7)
- Dawlud Władysław zm. 1942, żył l. 18 (s. 17)
- Denowski Czesław zm. 04.04.1937, żył l. 6 (s. 1)
- Deraszkiewicz Kajetan, Wachmistrz Narodowego Wojska zm. 18... (s. 11)
- Dłużewski Antoni zm.1922, żył l.74 (s. 12)
- Dmochowska Alina zm. w 6-tym roku życia 19.07.1836 (s. 4)
- Dobrowolska Teofila (s. 2)
- Dołżyńska Stefania zm. 19.10.1934, żyła l. 52 (s. 14)
- Dołżyński Tadeusz zm. 24.04.1932, żył l. 23 (s. 16)
- Dombrowska Marya zm. 1886, żyła l. 75 i Filomena Katkowska (s. 6)
- Dombrowski Franciszek zm. 24.02.1954, żył l. 53 (s. 12)
- Dorniak Feliks zm. 1956 (s. 8)
- Dowgielewicz Anna ur. 1897 zm. 02.12.1951 (s. 12)
- Drab Michał (s. 16)
- Drahun Adam, Emila zm. 1918 (s. 1)
- Dramowicz Konstanty zm. 1922 (s. 13)
- Draniewicz Irena zm. 18.09.1929, żyła l. 19 (s. 12)
- Drusejko- Różewicz Benedykt ur. 1879 zm. 13.05.1925 (s. 16)
- Dryjak Malwina zm. 22.03.1960, żyła l. 57 (s. 2)
- Dubrawski Adolf zm. 23.03.1959, żył l. 74 (s. 1)
- Dubrawszkie Franciszek i Helena zm. 1898 żyli 82 i 79 lat (s. 4)
- Dubrowik Stefania zm. 05.12.1941, żyła l. 60 (s. 13)
- Dudzicka Zofja zm. 29.07.1937, żyła l. 42 (s. 14)
- Dudzicki Michał zm.16.07.1953, żył l. 60 (s. 14)
- Dudziczowa Petronella żyła l. 70 (s. 2)
- Duki Józef zm. 01.08.1911 (s. 17)
- Dzekewic Jan ur. 1843 zm. 15.12.1891, żył l. 49 (s. 2)
- Dziadowicz Stanisław zm. 17.03.1931, żył l. 67 (s. 15)
- Dziakiewiczowa Jadwiga zm. 16.12.1956 (s. 1)
- Dzierkaczowa Apolonia- Jadwiga z Sperskich zm. ...06.1910, żyła l. 38 (s. 17)
- Dzierwanowskie Adolf, Maryia
- Dzieżyc Henryk zm. 12.10.1911, żył l. 2 (s. 12)
- Dzwiński Adam, zm. 17.05.1938, żył l. 55 (s. 8)
- Ejsmont Lucyna żyła 10 mies. (Эйсмонт Люцина) (s. 10)
- Ejsmont Łucja zm. 28.01.1953. żyła 8 mies. (s. 10)
- Estków Xawery ur. 1787, zm. 1855 (s. 1)
- Ewstrat Maria zm. 1943 ( Евстрат Мария погибла в 1943) (s. 7)
- Fabiszewski Stanisław zm. 25.06.1932, żył l. 33 (s. 12)
- Fedorowicz Stefania zm. 18.02.1920 , żyła l. 60 (s. 9)
- Fedorowicz Wincenty zm. 01.09.1907, żył l. 30 i mama jego Leonora (s. 16)
- Fiedorowicz …a zm. 1957, żyła l. 55 (s. 3)
- Fiedorowicz Aleksander zm. 03.02.1940, żył l. 62 (s. 12)
- Fiedorowicz Anelka zm. 07.11.1958, żyła 5 mies. (s. 12)
- Fiedorowicz Feliks zm. 02.02.1953 , żył l. 83 (s. 12)
- Fiedorowicz Grzegorz zm. 29.11.1855, żył l. 42 i żona Marianna zm. 09.02.1873, żyła l. 90 (s. 12)
- Fiedorowicz Michalina zm. 17.02.1957, żyła l. 73 (s. 12)
- Fiedorowicz Stanisława (s. 13)
- Fiedorowiczowa Adolfina zm. 20.10.1891, żyła l. 32 (s. 12)
- Fiedorówna Rozalia zm.,08.08.1896, żyła l. 70 (s. 10)
- Fiedosewicz Helena i Stanisław zm. 1957, żył l. 70 (s. 10)
- Filipkowska Anna ur. 01.05.1904 zm. 20.10.1930 (s. 13)
- Filipowska Marianna zm. 21.03.1945 (s. 8)
- Gabryjałowicz Antoni zm. 24.04.1943, żył l. 34 (s. 16)
- Galicki … zm. 06.02.1928, żył l. 26 post.P.P. w Lidzie (s. 3)
- Galulnas Anna zm. 20.10.1925, żyła l. 77 (s. 16)
- Gałecki Adam zm. …02.1933, żył l. 65 (s. 13)
- Garniewicz …. zm. 15.04.1926, żyła l. 43 (s. 19)
- Garniewicz Piotr-Paweł zm. 08.12.1906, żył l. 56 (s. 19)
- Gaux Józef zm. ..12.1939 (s. 16)
- Gecewicz Józef zm. 31.12.1916 i jego żona Emilia (s. 15)
- Geranowicz Franc zm. 23.04.1920 plut. 17 Pułku Artyl. Pol. (s. 9)
- Gerasimowicz Klemens zm. 07.08.1910, żył l. 84 (s. 5)
- Giebień Aniela zm. 22.04.1938, żyła l. 67 (s. 7)
- Giebień Bronisława zm.17.09.1946, żyła l. 19 (s. 1)
- Giebień Józef zm. 22.06.1947, żył l. 48 (s. 11)
- Giebień Michał zm. 07.04.1939, żył l 88 i Marcela zm. 13.09.1926 żyła l. 75 (s. 11)
- Giebień Władysław ur. 01.05.1925 zm. 07.09.1951 (s. 11)
- Giecewicz Mieczysław ur. 04.06.1882 zm. 05.06.1894 (s. 7)
- Giecołd Antoni zm. 10.06.1910, żył l. 92 (s. 13)
- Giedrewicz Tekla zm. 24.04.1946, żyła l. 58 (s. 12)
- Giedrojć Ignacy zm. 14.01.1852, major wojsk rosyjskich (s. 2)
- Giemza Halina zm. 21.09.1932 (s. 18)
- Gierasimowicz Monika zm.1937 (s. 9)
- Gierbiedź Aleksandra (s. 8)
- Gierbiedź Jerzy , Leśniczy (s. 8)
- Gierbiedź Józef ur. 1864 zm.1940 (s. 8)
- Gierbiedź Piotr zm. 27.10.1885, żył l. 70 (s. 8)
- Gilwiej Adelfina zm. 10.02.1959, żyła l. 65 (s. 6)
- Gliński ... zm. 27.07.1919 żył l. 37 (s. 9)
- Gnoińska Emma Zofja z Wendlów zm. 06.01.1935 żyła l.70 (s. 13)
- Godaczewscy Zygmunt i Julia z Ramultów z córką Konstancyą zm. 1870, Leon zm.01.07.1904 (s. 2)
- Godliewska Stanisława zm. 25.09.1944, żyła l. 82 (s. 19)
- Gojdź Tekla zm. 08.11.1953, żyła l. 69 (s. 8)
- Golmont Józef zm. 25.06.1928, żył l. 92 (s. 6)
- Golmont Klemens i żona Stefania (s. 6)
- Golmont Stanisław zm. 15.03.1917, żył l. 51 (s. 7)
- Golmont Wacław ur. 1904 zm. 1957 (s. 6)
- Gołub Bolesław zm. 06.06.1943, żył l. 28(s. 4)
- Gornostaj Rozalia zm. 10.11.1939, żyła l. 66 (s. 3)
- Gotówko Aniela zm. 02.09.1947, żyła l. 70 (s. 7)
- Gotówko Kazimierz zm. 19.02.1947, żył l. 85 (s. 7)
- Gotówko Wiktor zm. 27.07.1937, żył l. 60 (s. 7)
- Grablis (groby rodzinne)dzieci: Adam, Władysł., Bronisława 1905; Maryi i Stanisława w Trokielach 1890 rok (s. 11)
- Grablis Stefan zm. 1913, żył l. 77 i żona Maryianna zm. 1907, żyła l. 74 (s. 11)
- Grabowiecki Józef ur. 19.06.1786 zm. 04.12.1842 (s. 2)
- Grabowska Władysława zm. 27.07.1925, żyła l. 57 (s. 17)
- Grabowski Bolesław zm. 23.04.1939, żył l. 59 (s. 2)
- Grabowski Jan zm. śm. tragiczną (s. 1)
- Grobowski Bronislaw zm. 08.12.1943, żył l. 38 (s. 2)
- Gruszowa Karolina z familji Świderskich zm. 23.02.1890, żyła l. 55 (s. 9)
- Gruzdziowa Zofia zm. ..02.1930, żyła l. 82 (s. 7)
- Gruzdziówna Marja zm. 09.07.1933, żyła l. 55 (s. 7)
- Gryszewicz Stefan zm. 30.12.1911, żył l. 53 (s. 10)
- Gumbar Józef, Zofia, Jan (s. 12)
- Guralewicz Anna zm. 12.06.1952, żyła l. 70 (s. 7)
- Gurbielis Antoni zm. 1930, żył l. 28 (s. 16)
- Gurska Maria ur. 1835 zm. 18.01.1902 (s. 6)
- Guryn Jan zm. 21.10.1875, żył l. 29 (s. 2)
- Hajdas Stanisław zm. 07.12.1942, żył l. 41 (s. 10)
- Hajdukiewicz Stanisława zm. 21.08.1941, żyła l. 20 (s. 16)
- Hajdul Adam zm. 1911 (Hajdól) (s. 16)
- Hajdul Józefa, zm. 01.08.1911, żyła l. 80 (s. 10)
- Harasimowicz Edward ur. 1934 zm. 23.06.1957, Harasimowicz Jan zm. 1934, żył l. 75 (s. 2)
- Harniewicz Kazimierz zm. 28.03.1929, żył l. 65 (s. 15)
- Harniewicz Maria zm. 27.02.1934, żyła l. 35 (s. 15)
- Hincewicz Rozalia zm. 04.08.1909, żyła l. 60 (s. 7)
- Hincewiczowa Helena zm. 18.10.1936, żyła l. 24 (s. 7)
- Hodor Agata zm. 19... , żyła l. 56 (s. 9)
- Hołowacz Aleksander zm. 08.01.1933, żył l. 69 (s. 16)
- Hołownia Marcin zm. 27.01.1888, żył l. 70 (s. 2)
- Hołubowicz Danuta zm. 03.05.1958, żyła l. 20 (s. 16)
- Hornastajowa Wiktorija zm. 30.05.1877, żyła l. 55; Stefan ur. 01.05.1880 zm. 15.09.1881; Stefanija, Anna i Marya (s. 1)
- Horodecka Amelija z Steckiewiczow zm. 29.11.1884, żyła l. 29 (s. 10)
- Hryncewicz Adam zm. 25.10.1953, żył l. 77 (s. 16)
- Hryncewicz Aleksandr zm. 16.10.1899, żył l. 67, żona Józefa zm. 16.12.1922 (s. 1)
- Hryncewicz Eweryst zm. 20.06.1955, żył l. 77 (s. 1)
- Hryncewicz Stefania zm. 04.06.1936, Huryn (s. 7)
- Hryncewicz Zofia zm. 26.12.1948, żyła l. 66 (s. 1)
- Huryn Jan zm. 1931, żył l. 36 (s. 2)
- Huryn Nikodem 1860 - 1901 i Franciszka 1865 - 1920 (s. 7)
- Huszcza Kazimierz zm. 27.09.1933, żył l. 56 (s. 13)
- Hyrczycowa Teofila z Jotków zm. 26.12.1886, żyła l. 35 i dzieci (s. 9)
- Ilbuć Adam zm. 15.11 1901, żył l. 52 (s. 6)
- Ilińska Anna z Masłowskich zm. 21.12.1877, żyła l. 60 (s. 9)
- Isajewicz Mełanja zm. 08.03.1934 , żyła l. 25 (Usajewicz) (s. 5)
- Iwancz Katarzyna zm. 07.02.1936, żyła l. 72 (s. 8)
- Iwancz Ludwik zm. 26.10.1952, żył l. 50 (s. 9)
- Iwanowska Józefa zm. 20.04.1916, żyła l. 27 (s. 5)
- Iwanowski Bolesław (s. 5)
- Iwanowski Jan zm. 01.05.1912, żył l. 40 (s. 2)
- Iwanowski Kazimierz zm. 12.08.1936, żył l. 70 (s. 6)
- Iwanowski Michał zm. 28.05.1937, żył l. 47 (s. 6)
- Jabłąski Kazimierz zm. 23.09.1900, żył l. 67 (s. 2)
- Jacewicz Franciszek zm. 1909, żył l. 55 (s. 2)
- Jackiewicz Edmund ur. 24.09.1919 zm. 11.06.1936 (s. 17)
- Jackiewicz Emilian zm. 15.08.1956, żył l. 70 (s. 8)
- Jackiewicz Stanisław ur. 1844 zm.1957, żył l. 113, Znachor (s. 2)
- Jackiewicz Stefania zm. 22.05.1922 (s. 8)
- Jakimczyk Antoni zm. 02.03.1890, żył l. 80 (s. 2)
- Jakimow Adam zm. 17.08.1940 żył l. 58 (s. 3)
- Jakowczuk Julianna z Jaskowskich zm. 20.04.1937, żyła l. 73 (s. 8)
- Jakóbczyk Rozalia zm. 23.11.1903, żyła l. 73 (s. 1)
- Jakóbowski Aleksander zm. 08.02.1904, żył lat 40 i matka jego Apolonija ur. w 1821 (s. 2)
- Jakóbowski Józef ur. 1849 zm. 23.12.1903 (s. 9)
- Jakubowski Leopold zm. 14.06.1947, żył l. 54 (s. 9)
- Jakuć Adam zm. 09.10.1908, żył l. 58 (s. 12)
- Jakuć Anna i córka Maria, Jakuć Katarzyna i córka Helena (s. 15)
- Jakuć Antoni ur. 1866 zm. 15.01.1939 (s. 4)
- Jakuć Antonina zm. 27.04.1945, żyła l. 55 (s. 12)
- Jakuć Bolesław zm. 1930, żył l. 46 (s. 12)
- Jakuć Bronisława zm. 1922 (s. 12)
- Jakuć Emilia, zm. 20.10.1934, żyła l. 51 (s. 16)
- Jakuć Franciszka żona Jana zm. 1894 (s. 10)
- Jakuć Ignacy zm. 28.12.1922, żył l. 55 (s. 16)
- Jakuć Józef żył l. 39 i zona żyła l. 66 (s. 10)
- Jakuć Julia zm. 09.02.1941, żyła l. 51(s. 5)
- Jakuć Karolina zm. 31.01.1942, żyła l. 73 (s. 4)
- Jakuć Kazimierz (s. 12)
- Jakuć Marja zm. 18.01.1943, żyła l. 55 (s. 10)
- Jakuć Stefan żył l. 90, żona Agata żyła l. 80 i syn Józef żył l. 20 (s. 15)
- Jamont Kazimierz zm. 01.07.1889, żył l. 39; Władysław zm. 21.11.1932, żył l. 55; Henryk zm. 1935 (s. 1)
- Jancelewicz Franciszek zm. 04.04.1953, żył l. 69 (s. 10)
- Jancewicz Franciszek (s. 1)
- Jancewiczowa- Litwinowiczowa Ewa 1842 - 1935; Stankiewicz Bronisław ur. 04.04.1897 zm. 01.09.1939 (s. 16)
- Janczewska Elżbieta (s. 16)
- Janczewska Maria zm. 14.09.1956, żyła l. 63 (s. 19)
- Janczewski Michał zm. 17.08.1928, żył l. 45 (s. 6)
- Janiec Jerzy zm. 27.06.1958, żył l. 54 (s. 14)
- Jankowska Aniela z Szydkowskich zm. 08.11.1908; Ignacy zm. 03.11.1919 (s. 10)
- Janowska Aniela zm. 21.01.1924, żyła l. 55 (s. 8)
- Janowska Józefa zm. 28.01.1879, żyła l. 44 (s. 2)
- Janowski Kamil zm. 18.01. 1951, żył l. 68 (s. 2)
- Janowski Michał zm. 28.02.1926, żył l. 55 (s. 8)
- Januszewska Wacława zm. 06.12.1948, żyła l. 76 (s. 19)
- Jasiel Wacław zm. 23.04.1955, żył l. 27 i syn Jan Jasiel zm. 25.01.1954, żył 10 miesięcy (s. 2)
- Jasielowa Józefa zm. 23.03.1940, żyła l. 66 (s. 1)
- Jasiewicz Anna zm. 09.01.1956, żyła l. 64 (s. 12)
- Jaskiewicz Adolf zm. 17.09.1941, żył l. 56 (s. 3)
- Jaskiewicz Anna zm. 10.03.1919 (s. 8)
- Jaskiewicz Ignacy zm. 10.04.1919 (s. 8)
- Jaskiewicz Stefan zm.15.01.1945, żył l. 66 (s. 18)
- Jaskiewiczówna Emilja zm. 02.07.1933, żyła l. 18 (s. 2)
- Jawdyńska Aleksandra z Wierzbickich ur. 19.06.1947 zm. 05.11.1918 (s. 7)
- Jermak Emilija (Ermak) (s. 2)
- Jermak Nikodem (Ermak) (s. 2)
- Jermakówna Apolonia zm. 20.11.1917, żyła l. 8; Jermakówna Maria zm. 03.01.1930, żyła l. 20 (s. 8)
- Jodko Józef zm. 1926, żył l. 56 (s. 9)
- Jodko Juljanna zm. 1924 (s. 16)
- Jokusz Stanisław zm. 26.11.1955, żył l. 62 (s. 1)
- Jotko Mikołaj zm. 1869, żył l.70, żona Magdalena- Róża Jotkowa żyła l. 74 (s. 10)
- Juchniewicz Jan zm. 16.05.1946, żył l. 26 (s. 15)
- Juchniewicz Władysław zm. 09.07.1935, żył l. 18 (s. 15)
- Juchniewiczówna Maria zm. 28.12.1942, żyła l. 17 (s. 15)
- Juchniewiczówna Stanisława zm. 14.04.1924, żyła l. 8 (s. 15)
- Juchno Tekla zm. 14.02.1911, żyła l. 72 (s. 9)
- Judycki Jan zm. 29.05.1923, żył l. 85 (s. 16)
- Juszczyński Antoni i Maria zm. …12.1920 (s. 14)
- Kabelski Jan zm. 30.04.1949, żył l. 27 (s. 14)
- Kaczyńska Maria zm. 12.06.1957, zyła l. 52 (s. 9)
- Kaczyński Edward zm. 14.01.1892, żył l. 55 (s. 14)
- Kahotko Andrzej i Waldemar ur. 10.09.1957 zm. 15.09.1957 (s. 7)
- Kalinowska Józja ur. 10.01.1882 zm. 2.08.1883 (s. 3)
- Kalinowski Bolesław zm. 07.11.1942, żył l. 32 (s. 2)
- Kalinowski Klaudiusz zm. 08.11.1911, żył l. 71 (s. 8)
- 451. Kalinowski Wincenty zm. 09.05.1879, żył l. 90; Katarzyna żyła l. 40; Adam żył l. 40; Tomasz żył l. 12; Anna żyła l. 20; Kalinowski Jan żył l. 90 (s. 2)
- Kamińska Józefa zm. 04.05.1914, żyła l. 65 (s. 19)
- Kamińska Maniusia ur. 30.06.1921 zm. 15.12.1921 (s. 9)
- Kamińska Maria z Stołłoczków zm. 04.01.1927, żyła l. 60 (s. 18)
- Kamiński Ignacy zm. 16.07.1911, żył l. 69 (s. 19)
- Kamiński Kazimierz zm. 15.07.1913, żył l. 26 (s. 19)
- Kapaczel Rozalija i Augusty żyła 60 lat , żył 28 lat
- Kapcewiczowa Zofja zm. 23.01.1899, żyła l. 25 (s. 1)
- Kapłonowa Stanisława zm. 28.08.1936, żyła l. 27 (s. 2)
- Kardasz Michał zm. 12.05.1919 , żył l. 50 (s. 2)
- Kardymowicz Józefa z Korwin-Piotrowska zm. 24.08.1903, żyła l. 33 (s. 9)
- Karewo Stefan zm. 16.10.1916, żył l.52 i żona Marcela (s. 1)
- Karkota Eufruzyna zm. 28.09.1947, zyła l. 77 (s. 2)
- Karłowicz Kazimierz zm. 1959, żył l. 71 (s. 3)
- Karmiłowicz Walenty zm. 05.06.1931, żył l. 75 (s. 13)
- Karniewicz Jan zm. 04.02.1… (Harniewicz) (s. 8)
- Karol Helena z domu Aluszkiewicz 1900 - 1960, Bronisław 1897- 1956 (s. 9)
- Karol Józefa zm. 1954, żyła l. 49 (s. 9)
- Karpowicz Józef zm. 07.04.1945, żył l. 63 (s. 1)
- Karpowicz Maria zm. 11.06.1957, żyła l. 82 (s. 13)
- Karpowicz Michał zm. 21.12.1944, żył l. 70 (s. 10)
- Karpowicz Stanisław zm. 08.08.1936, żył l. 65 (s. 13)
- Kasparowicz Helena zm. 14.12.1929, żyła l. 70 (s. 6)
- Kasparowicz Jan zm. 09.10.1923, żył l. 60 (s. 6)
- Kasperowicz Barbara zm. w 1927 (s. 2)
- Kasperowicz Karol zm. w 1914 (s. 2)
- Kasprzycki Józef zm. 02.02.1865, żył l. 49 (s. 1)
- Kaszlej Czesław zm. 26.08.1931, żył l. 6 (s. 9)
- Katkowska Maria zm. 09.05.1920, żyła l. 92 (s. 6)
- Katowski Wincenty zm. 1929 (s. 6)
- Kawiak Salomea zm. 15.03.1929, żyła l. 82 (s. 18)
- Kawkst Czesław (s. 9)
- Kazaryn Kazimierz zm. 1902, żył l. 70 (s. 9)
- Kazimierczak Tekla ur. 1889 zm. 1953 (s. 15)
- Kiedukowa Faina żyła l. 40 (s. 14) (s. 14)
- Kiedyk Marja ur. 08.02.1852 zm. 1929 (s. 11)
- Kiełmuć Józef zm. 1958, żył l. 67 (s. 2)
- Kiełmuć Józef zm. 15.03.1958, żył l. 67 (s. 10)
- Kieńć Niescier zm. 20.08.1944 , żył l. 45 (s. 9)
- Kiepiel Krystyna zm. 15.08.1940, żyła 8 mies. (s. 16)
- Kierzun Piotr zm. 28.04.1928, żył l. 42 (s. 2)
- Kiewro Władysław 1906 - 1944 (s. 5)
- Kijuć Jan (s. 1)
- Kiłański Jan zm. 20.05.1945, żył l. 29 (s. 7)
- Kisiel Józefa zm. 06.01.1954, żyła l. 84 (s. 2)
- Kisłowski Jan zm. 26.03.1942 (s. 8)
- Kitowicz Jureczek ur. 11.09.1930 zm. 13.10.1930 (s. 8)
- Kitowski Leon ur. 10.10.1910 zm. 07.12.1938 (s. 13)
- Klincewicz Józefa zm. 01.01.1947, żyła l. 53 (s. 1)
- Kłysejko Adam zm. 1895, żył l. 77 (s. 12)
- Kłyszejko Adolf zm. 24.12.1921, żył l. 51(s. 8)
- Kłyszejko Bronisław zm. 10.03.1949, żył l. 47 (s. 1)
- Kłyszejko Bronisław zm. 20.12.1897, żył l. 24 (s. 8)
- Kłyszejko Feliks zm. 20.04.1937, żył l. 12 (s. 9)
- Kłyszejko Feliks zm.1903, żył l. 55 (s. 13)
- Kłyszejko Jadwiga zm. 28.10.1953, żyła l. 46 (s. 7)
- Kłyszejko Jan zm. 06.02.1920, żył l. 62; Marcijanna zm. 10.03.1920, żyła l. 34 (s. 12)
- Kłyszejko Jan zm. 23.04.1947, żył l. 12 (Kłysejko) (s. 8)
- Kłyszejko Józef zm. 31.10. 1902, żył l. 38 (s. 19)
- Kłyszejko Karol zm. 10.01.1904, żył l. 80; Emilia zm. 12.07.1901, żyła l. 55 (s. 6)
- Kłyszejko Malwina zm. 11.10.1907, żyła l. 44 (s. 9)
- Kłyszejko Mikołaj zm. 23.04.1892, żył l. 80; Aniela zm. 05.02.1892, żyła l. 75; Antoni żył l. 40; Aniela żyła l. 36 umarli w 1882 r. (s. 2)
- Kłyszejko Nikodem żył l. 60 i żona Katarzyna żyła l. 60 zm. 1901 (s. 11)
- Kłyszejko Wladysław zm. 06.02.1950, żył l. 24 (s. 1)
- Kłyszejkowa Karolina zm. 02.03.1913, żyła l. 64 (s. 12)
- Kłyszejkowa Pietrunela zm. 23.12.1898, żyła l. 70 (s. 7)
- Kłyszeyka Jan z dzietkami , felczer, zm. 28.05.1873 (s. 1)
- Kłyszeykowa Aniela zm. 1854 i jej dzieci (s. 2)
- Kmito Stanisław zm. 05.05.1948, żył l. 60 (s. 13)
- Kociłowski Piotr zm. 07.11.1943, żył l. 36 (s. 10)
- Koczan Katarzyna z Dubrawskich zm. 11.08.1912, żyła l. 55 (s. 4)
- Koczan Wiktor zm. 07.02.1929, żył l. 25 (s. 13)
- Koczan Zygmunt zm. 1886 (s. 1)
- Kodzik Wincenty zm. 05.11. 1928 i jego żona Rozalia (s. 1)
- Kokoszkowa Wiktoryna zm. 26.10.1912, żyła l. 70 (s. 9)
- Kolesinska Emilia z Sobótkowskich zm. 17.06.1910 (s. 13)
- Kolesinski Albert zm. 27.04.1957, żył l. 73 (s. 13)
- Kolesińska Jadwiga zm. 19.02.1946, żyła l. 17 (s. 2)
- Kolesińska Marianna zm. 08.10.1942, żyła l. 49 (s. 13)
- Kolesińska Stefania zm. 25.10.1946, żyła l. 55; Gliński zm. 27.07.1919, żył l. 37 (s. 9)
- Kolesiński Adolf … , Teofil zm. 08.10.1910, żył l. 50 (s. 2)
- Kolesiński Aleksander zm. 11.07.1904, żył l. 57 (s. 19)
- Kolesiński Franciszek zm. 26.10.1885, żył l. 80; Julia zm.1825; Stefan zm. 23.04.1896 i syn Władysław żył l. 3 (s. 9)
- Kolesiński Jan zm. 08.03.1905, żył l. 77 (s. 19)
- Kolesiński Jan zm. 27.06.1874 i żona Antonina zm. 13.03.1863 (s. 2)
- Kolesiński Marcin zm. 15.03.1890, żył l. 76 stabs kapitan (s. 1)
- Kolesiński Stanisław zm. 07.02.1897, żył l. 24 (s. 2)
- Kolesiński Stefan zm. 10.03.1914, żył l. 73 i żona Adolfina zm. 20.11.1917, żyła l. 55. Pam.od dzieci z Ameryki (s. 2)
- Kolesiński Wacław ur. 1919, poległ 07.05.1944 (s. 2)
- Koleśnik Antonina zm. 03.04.1956, żyła l. 92 (s. 8)
- Kołokszo Antoni ur. 16.10.1855 zm. 01.06.1934 (s. 19)
- Kołokszo Zofia zm. 01.03.1944, żyła l. 56 (s. 19)
- Kołomycki Bolesław zm. 01.03.1922, żył l. 29 (s. 2)
- Kołomycki Eustachi zm.16.12.1944, żył l. 75 (s. 15)
- Komincz Adolf i żona Emilia 1887 - 1944 (s. 7)
- Komincz Kazimierz, zm. 28.12.1920, żył l. 50 (s. 7)
- Kondracka Rozalia zm. 03.08. 1891, żyła l. 79 (s. 19)
- Konon Sławomir ur. 04.08.1944 zm. 30.01.1945 (s. 2)
- Kopaczel Antoni zm. 26.10.1932, żył l. 28 (s. 14)
- Kopaczel Edmunt (s. 8)
- Kopaczel Emilia zm. 04.11.1935, żyła l. 70 (s. 9)
- Kopaczel Gustaw ur. 28.11.1920 zm.17.02.1931 (s. 17)
- Kopaczel Jadwiga zm. 27.10.1927 (s. 13)
- Kopaczel Jadwiga zm. 01.02.1935, żyła 3 mies. (s. 13)
- Kopaczel Jadwiga zm. 21.09.1949, żyła l. 86 (s. 14)
- Kopaczel Janina ur. 23.03.1928 zm. 22.11.1928 (s. 17)
- Kopaczel Janina z Pocalujów zm. 16.07.1936, żyła l. (s. 14)24 (s. 14)
- Kopaczel Józef zm. 07.01.1945, żył l. 32 (s. 13)
- Kopaczel Julian (s. 7)
- Kopaczel Konstancja zm. .. 06.1934, zyła l. 57 (s. 9)
- Kopaczel Magdalena zm. 30.12.1883, Wincenty, Faina i Anna l. 40; Rodziewicz Jan l. 50, Karol, l. 78; Aniela i Konstanty Rodziewicz (s. 5)
- Kopaczel Melania zm. 17.11.1945, żyła l. 36 (s. 9)
- Kopaczel Michał zm. 25.03.1923, żył l. 26 (s. 5)
- Kopaczel Stanisław zm. 05.05.1935, żył l. 70 (s. 8)
- Kopaczel Wacław zm. 01.09.1942, żył l. 15 (s. 13)
- Kopaczel Wiktorja zm. 20.07.1925, żyła l. 15 (s. 9)
- Kopaczel Wincenty zm. 22.08.1928, żył l. 65 (s. 13)
- Kopaczel zm. 19.05.1955, żył l. 48 (s. 1)
- Kopaczelowa Aniela zm. 16.07.1930, żyła l. 70
- Koraczun Bronisław zm. 01.03.1959, żył l. 78 (s. 13)
- Koraczun Mikołaj zm. 05.12.1918, żył l. 75 (s. 13)
- Korbut Wiktor zm. 03.10.1950, żył l. 62 (s. 12)
- Kordasz Feliks zm. 02.02.1956, żył l. 64 (s. 12)
- Kordasz Michał zm. 12.05.1919, żył l. 50 (s. 2)
- Korejwo Michał zm. 19.11.1908, żył l. 35 (s. 1)
- Korenik Kazimierz zm. 15.03.1941, żył l. 66 (s. 14)
- Koronikowa Emilia, żyła l. 57 (s. 7)
- Korweł Wincenty ur. 1866.03.20 zm. 20.11.1942 (s. 8)
- Korwin-Piotrowski Kazimierz ur. 16.07.1871 zm. 25.04.1915 (s. 9)
- Korzan Maria zm. 12.05.1935, żyła l. 80 (s. 13)
- Korzeniewska Anna zm. 26.07.1951, żyła l. 40 (s. 3)
- Korzeniewska Rozalia zm. 28.06.1903, żyła l. 55 (s. 2)
- Korzeniewska Stefania z domu Zdanowicz zm. 24.05.1955, żyła l. 42 (s. 9)
- Korzeniewska Walerija z Chrulów zm. 04.03.1880, żyła l. 34 z czwórma dziecmi (s. 2)
- Korzeniewski Bolesław zm. 01.08.1908, żył l. 40 (s. 2)
- Korzeniewski Józef zm. 02.10.1925, żył l. 53 i zona Józefa zm. 24.03.1954, zyła l. 77 (s. 2)
- Korzeniewski Karol zm. 01.06.1888, żył l. 68; Helenna zm. 20.03.1889, żyła l. 15; syn Kazimierz zm.1883, żył l. 8 (s. 2)
- Korzeniewski Konstanty zm. 19.03.1943, żył l. 40 (s. 2)
- Korzeniewski Witold ur. 1910 zm. 04.06.1950 (s. 2)
- Korzun Maciej zm. 02.11.1945, żył l. 74 (s. 6)
- Kosiak Konstanty zm. 18.02.1937, żył l. 44 (s. 2)
- Kotowiczowa Aniela zm. 29.10.193?, żyła l. 75 (s. 8)
- Kotowski Marcin zm. 26.09.1889, żył l. 80 (s. 7)
- Kotwicki Jan zm. 20.02.1958, żył l. 84 (s. 1)
- Kotwicki Stanisław zm. 24.11.1956, żył l. 29 (s. 5)
- Kotwicki Tadeusz żył l. 7 (s. 8)
- Kowalewska Michalina ur. 1897 zm. 1959 (s. 9)
- Kownierowicz Julian zm. 23.11.1922 (s. 8)
- Kozakiewicz Kazimierz zm. 14.10.1950, żył l. 78, Józef zm. 18.07.1955, żył l. 72 (s. 8)
- Kozakowska Danuta zm. 05.07.1939, zyła l. 3 i Genowefa zm. 14.09.1940, zyła l. 7 (s. 7)
- Kozakowska Janina zm. 18.03.1941, zyła l. 27 (s. 7)
- Kozakowski Jan zm. 01.02.1934, żył l. 62 (Kazakowski) (s. 13)
- Kozakowski Jan zm. 23.07.1916, żył l. 60 (s. 2)
- Kozicki Bronislaw zm. 27.05.1959, żył l. 80 (s. 2)
- Kozińska Zofia zm. 09.08.1931, żyła l. 38 (s. 2)
- Kozłow Robert (Козлов Роберт) ur. 16.11.1938 zm. 17.12.1943 (s. 1)
- Kozłowscy Aleksander i Walerja z Czarnockich (s. 8)
- Kozłowska Maria zm. 18.10.1946, żyła l. 20 (s. 8)
- Kozłowski Aleksander zm. 27.04.1927, żył l. 52 (s. 17)
- Krahelska Róża z Turowiczów zm. 19.05.1837, żyła l. 19 (s. 2)
- Krahelska Teofila zm. 20.02.1891, żyła l. 58 (s. 2)
- Krahelski Józef, żył l. 50 (s. 2)
- Krahelski Michał zm. 25.09.194... (s. 2)
- Krawczyk Franciszek zm. 15.05.1935, żył l. 34 (s. 13)
- Krawel Marcin zm. 01.05.1908, żył l. 68 i syn Piotr zm. 15.04.1904, żył l. 30 (s. 6)
- Krawiel Jan zm. 1943, żył l. 36 (s. 10)
- Krawielewa Zofija zm. 03.01.1896, żyła l. 24 (s. 13)
- Krepsztul Bronisław zm. 25.09.1922 (s. 16)
- Kruglowa Stefanja zm. 13.01.1937, żyła l. 65 (s. 13)
- Krugły Rafał zm. 15.01.1934, żył l. 66 (s. 13)
- Krupowicz Jan zm. 20.01.1933, żył l. 69 (s. 12)
- Krupowicz Marcin zm. 27.12.1926, żył l. 48, Krupowicz Józefa zm. 24.11.1954, żyła l. 78 (s. 2)
- Krupowicz Maria zm. 20.03…, żyła l. 83 (s. 12)
- Krupowiczowa Katarzyna z Wilkańców zm. 13.03.1907, żyła l. 73; Wismont Karol zm. 08.11.1908, żył l. 15 i Zofia żyła l. 5 (s. 2)
- Krupowies Helena zm. 02.11.1954, żyła l. 55 (s. 15)
- Krupowies Józef zm. 21.01.1949, żył l. 50 (s. 15)
- Krupowies Julia z rodziny Czatowicz zm. 23.06.1944, zyła l. 23 (s. 2)
- Krydel Maria (s. 9)
- Krzechocka Halina zm. 06.09.1927, żyła l. 20 (s. 3)
- Krzywcówna Aleksandra zm.15.02.1940, żyła l. 15, uczenica gimnazium (s. 2)
- Krzywicka Bronisława ur. 03.09.1868 zm. 12.11.1953 ( Крживицкая Бронислава) (s. 2)
- Kuchta Michał zm. 05.07.1901, żył l. 25(s. 15)
- Kucińska Maria z Sikorskich ur. 1859 zm. 23.09.1887 i jej synowie Toldzio i Marianek (s. 1)
- Kuczewski Józef zm. 14.08.1927, żył l. 56 (s. 2)
- Kuczo Józef zm. 13.10.1913, żył l. 59 (s. 10)
- Kuczowa Józefa zm. 02.07.1945, żyła l. 75 (s. 2)
- Kuczyńska Bronisława zm. 1939, żyła l. 23 (s. 7)
- Kuczyńska Darja Aleksandrowna (Кучинская Дарья Александровна) ur. 19.03.1791 zm. 29.08.1847 (s.1)
- Kuczyńska Halina ur. 06.02.1945 zm. 27.01.1952 (s. 13)
- Kuczyński Adam zm. 11.12.1923, żył l. 60 (s. 5)
- Kuczyński Aleksander zm. 1943, żył l. 85 (s. 8)
- Kuczyński Wacław zm. 1945, żył l. 21 (s. 8)
- Kuczyński Wawrzyniec zm. 01.09.1901, żył l. 90 i żona Julia zm. 28.05.1902, żyła l. 70 (s. 13)
- Kuczyńskij (Кучинский Константин Иванович) zm. 17.09.1838 , żył l. 56 (s. 1)
- Kudosz Maksim zm. 03.02.1902, żył l. 72 (s. 14)
- Kudoszowa Krystyna ur. 27.04.1867 zm. 29.08.1907 (s. 19)
- Kudoszyn Maciej zm. 21.12.1903, żył l. 46 (s. 2)
- Kudoszyn Małgorzata z Chrulów zm. 12.02.1940, żyła l. 82 (s. 2)
- Kudoszyn Stefan zm. 11.05.1876, żył l. 52 (s. 5)
- Kudoszynowie Jan i Apolonia z Sfiysnowiczów zm. 1847, 1857 z dziecmi (s. 5)
- Kukiełko Franciszka zm. 15.01.1914, żyła l. 50 (s. 2)
- Kukiełko Wacław (s. 2)
- Kulesza Aleksandra (s. 19)
- Kulesza Aniela (s. 19)
- Kulesza Józefa zm. 25.10.1922, żyła l. 25 (s. 19)
- Kuleszo Paulina zm. 22.02.1942, żyła l. 68 (s. 13)
- Kuleszyna Rozyna z Libiszewskich zm. 14.01.1859, żyła 26 lat (s. 1)
- Kuliccy 1900 r. grób rodzinny: Justyn i Juhanna z Białousych, syn Marian i córka Władysława (s. 6)
- Kulikowski Longin ur. 19.06.1934 zm. 6.08.1935 (s. 2)
- Kulikowski Wacław zm. 10.10.1942, żył l. 56 (s. 2)
- Kułakowska Anna z Gołowników zm.19.02.1938 żyła l. 70; Zaleska Weronika z Kułakowskich zm. 09.01.1921 (s. 19)
- Kuncewicz Olgierd ur. 13.05.1865 zm. 03.06.1896; Stafanija Kuncewiczowa ze Stecewiczów ur. 29.12.1837 zm. 30.05.1889; Stecewiczowa Julia z Baranowskich ur. 07.05.1813 zm. 03.05.1888 (s. 2)
- Kuncewicz Rajnold zm. 17.12.1905, żył l. 57 (s. 9)
- Kurowska Rozalia z Kozłowskich zm. 02.04.1871, żyła l. 60 (s. 8)
- Kurowski Kasper zm. 1875, żył l. 60 i żona Magdalena (s. 8)
- Kutasz Wojciech (s. 13)
- Kutaszowa Julia zm. 14.08.1895, żyła l. 30 (s. 15)
- Kutaszowa Karolina zm. 07.04.1895, żyła l. 66; Kazimierz zm. 22.03.1899, żył l. 70 (s. 7)
- Kuźma Konstanty zm. 21.03. 1935, żył l. 42 (s. 9)
- Kuźmicz Alfons ur. 1901 zm. 13.12.1943 (s. 1)
- Kuźmicz Wanda (s. 8)
- Kuźmiczowa Pelagia, zm. 1935, żyła l. 55 (s. 8)
- Kwiatkowski Antoni zm. 17.02.1954, żył l. 84 (s. 2)
- Laban Walenty ur. 28.02.1931 zm. 24.12.1947 (s. 4)
- Lachowicz A. ur. 1874 zm. 26.02.1944 (s. 1)
- Laskowicz Feliks syn Józefa zm. 05.06.1876, żył l. 76 (s. 3)
- Laskowiczówna Konstancija zm. 01.02.1879 (s. 3)
- Laudańska Emilia z Szostaków zm. 11.11.1893, żyła l. 58 (s. 3)
- Laukajtys Wanda z Bojarczyków ur. 20.04.1903 zm. 27.11.1944 (s. 2)
- Lebiecka Kamila ur. 1882 zm. 06.10.1910 (s. 15)
- Lebiedziewicz Alicja Eleonora ur. 21.02.1932 zm. 10.08.1932 (s. 16)
- Lebiedziewicz Julian zm. 04.04.1925 (s. 13)
- Legiecz Bronisława zm. 11.12. 1955, żyła l. 59 (s. 10)
- Lejko Jan zm. 17.03.1908, żył l. 75 (s. 9)
- Leśniewska Michalina zm. 08.06.1905, żyła l. 42 (s. 2)
- Lipińska Stefania z Kosowskich zm. 05.12.1897, żyła l. 52 (s. 10)
- Lipiński Aleksander ur. 28.12.1883 zm. 24.01.1919 (s. 8)
- Lipiński Samuel ur. 20.08.1870 zm. 23.06.1911 (s. 16)
- Lipski Józef zm. 10.11.1936, żył l. 15 (s. 2)
- Lipski Mikołaj zm. 01.10. 1946, żył l. 73 (s. 2)
- Lubczyński Władysław, por., zm.20.03.1936, żył l. 41 (...UBCZYNSKI) (s. 16)
- Lubiancowa Kamila zm. 25.06.1896, żyła l. 84 (s. 2)
- Łapian Jan zm. 29.09.1947, żył l. 51 (s. 6)
- Łapko Marcela zm. 30.05.1910, żyła l. 41 (s. 7)
- Łatuszka Antoni zm. 13.04.1883, żył l. 55 (s. 2)
- Łochacz Józefa zm. 14.08.1941, żyła l. 75 (Bochacz) (s. 13)
- Łowgin Michał zm. 16.03.1926, żył l. 55, Aniela Łowgin (s. 13)
- Łowkis Floryjan zm. 18.10.1910, żył l. 35 (s. 9)
- Łowkisowa Rozalia zm. 1896, żyła l. 33 (s. 9)
- Łukaszewicz Stefania zm. 27.12.1954, żyła l. 74 (s. 6)
- Łukaszewicz Zofia zm. 17.05.1933, żyła l. 47 (s. 1)
- Łukuć Jan zm. 02.01.1931, żył l. 85 (s. 1)
- Łukuć Paulina zm. 10.06.1907, żyła l. 80 (s. 14)
- Łunkiewicz Wiktoria 1867- 1944, Michał 1861- 1945 (s. 1)
- Łyskowska Maria zm. 03.08.1948, żyła l. 76 (s. 8)
- Łyskowski Piotr zm. 26.04.1956, żył l. 83 (s. 8)
- Maciecka Anna (s. 9)
- Maciecki Jan zm. 1919, żył l. 32 (s. 9)
- Macielewiczowa Wiktoria zm. 06.12.1935, żyła l. 88 (s. 7)
- Maciuk Anna zm. 25.08.1953 , żyła l. 82 (s. 9)
- Maciukiewiczowie (groby rodziny) 1895 (s. 6)
- Maciukiewiczówna Antonina zm. 11.11.1908, żyła l. 73 (s. 7)
- Mackiewicz Anna zm. 28.04.1893, żyła l. 67 (s. 10)
- Maculewiczówna Emilia zm. 27.03.1905, żyła l. 55 (s. 5)
- Maj Feliks (s. 1)
- Maj Franciszek (s. 1)
- Majcułówna Halina (s. 3)
- Makarewicz Józef zm. 30.06.1950, żył l. 45 (s. 2)
- Makarewicz Szymon żył l. 30 (s. 2)
- Makarewicz Włodzimierz zm. 01.08.1935, żył l. 55 (s. 17)
- Makarewiczowa Anna z Konów ur. 27.12.1900 zm. 30.06.1922 (s. 2)
- Makowska Halina zm. 18.05.1950, żyła l. 21 (s. 7)
- Makowski Stanisław zm. 06.09.1945, żył l. 48 (s. 7)
- Malawska Stanisława zm. 28.12.1950, żyła l. 46 (s. 15)
- Malewska Rozalija zm. 15.01.1900, żyła l. 64 (s. 9)
- Malewska Scholastyka zm. 12.11.1930, żyła l. 72 (s. 1)
- Malewski Antoni zm. 29.04.1902, żył l. 78 (s. 9)
- Malewski Stefan zm. 06.01.1924, żył l. 60 (s. 9)
- Malinowski Aleksander zm. 10.03.1902, żył l. 47; Marya z Malinowskich Kszczanowiczowa zm. 08.10.1901, żyła l. 23 (s. 2)
- Malinowski Michał zm. 02.07.1881, żył l. 83 i żona Pietrunela (s. 2)
- Mała Helunia zm. 04.03.1891 (s. 3)
- Małachowska Malwina (s. 10)
- Małachowski Józef, Emilia zm. 1918 (s. 1)
- Małachowski Kajetan (s. 10)
- Małachowski Konstanty zm. 25.10.1900, żył l. 31 (s. 13)
- Małaszkiewicz Józef zm. 05.05.1919, żył l. 55 (s. 9)
- Małaszkiewicz Piotr zm. 31.12.1889, żył l. 46; Zafirijan Chrul zm. 20.04.1890, żył l. 57 (s. 2)
- Marcewicz Bronisław zm. 22.06.1944, żył l. 65 (s. 13)
- Marcinkiewicz Ludwik zm. 07.08.1899, żył l. 77 (s. 13)
- Marcinkiewicz Antoni zm. 05.11.1907 i córka jego Elena (s. 12)
- Marcinkiewicz Jan zm. 03.11.1932, żył l. 43 (s. 2)
- Marcinkiewicz Michał zm. 30.05.1899, żył l. 50 (s. 15)
- Marcinkiewicz Tadeusz zm. 09.03.1893, żył l. 85; Barbara zm. 04.12. 1887, żyła l. 60 (s. 13)
- Marcinkiewiczowa Rozalia zm. 30.12.1909, żyła l. 19 (s. 18)
- Marcinkiewiczowa Teofila zm. 1937, żyła l. 83 (s. 2)
- Markiewicz Romuald zm. 1923, żył l. 19 (s. 1)
- Marmulewska Maria zm. 15.08.1951, żyła l. 80 (s. 12)
- Masiejko Wacław (s. 12)
- Masiejkowa Ewalina zm. 14.09.1883, żyła l. 28 (s. 9)
- Masina Jakow (Масина Яков) ur. 27.11.1873 zm. 11.02.1860 (?) (s. 1)
- Masina Pietr ( Масина Пётр) ur. 11.03.1839 zm. 1.07.1850 (s. 1)
- Maslenikowa Adelija zm. 23.01.1896, żyła l. 54 (s. 1)
- Masłowa Marija z Tumilewiczów zm. 1877 (s. 1)
- Masłowscy Wawrzyniec żył l. 70 i Apolonia żyła l. 90 (s. 9)
- Masłowski Józef zm. 30.10.1955, żył l. 49 (s. 12)
- Maszewska Hersylija z Narbutów ur. 1806 zm. 26.02.1893, żyła l. 87 (s. 1)
- Maszewski Wiktor (s. 9)
- Maszewski Wincenty zm. 03.08.1876, żył l. 75 (s. 1)
- Maślińska Eleonora zm. 1946, żyła l. 70 (s. 2)
- Matecki Franciszek (s. 17)
- Matulewicz Witold zm. 15.04.1944, żył l. 41 (s. 9)
- Matusewicz Anna żyła l. 10 (s. 2)
- Matusewicz Konstanty zm. 16.02.1947, żył l. 67 (s. 2)
- Matusewicz Maria z Białousów zm. 07.11.1952, żyła l. 42 (s. 2)
- Matusewicz Walery zm. 22.03.1957, żył l. 3 (s. 3)
- Matusewicz Władysława żyła l. 7 (s. 2)
- Matusewicz Zofia żyła l. 2 (s. 2)
- Matusiewicz Władysław zm. 14.04.1935 (s. 10)
- Medem Ernest zm. 25.02.1846, żył l. 36 ( барон Медем Ернест) (s. 8)
- Mejerowa Emilia zm. 14.11.1948, żyła l. 90 (s. 2)
- Mejsak Jan zm. 1879, żył l. 40 (s. 1)
- Michajłowiczówna Emilija zm. 21.06.1893, żyła l. 17 (s. 13)
- Michalak Marusia ur. 13.07.1933 zm. 23.07.1934
- Michalski Andrzej zm. 26.09.1941, żył l. 69 (s. 14)
- Michalski Józef zm. 16.09.1942, żył l. 52 (s. 14)
- Michałowicz Jakób zm. 05.09.1912, żył l. 59 (s. 13)
- Michałowicz Stanisław zm. 18.05.1934, żył l. 27 (s. 7)
- Michałowski Gabriel zm. 20.10.1955, żył l. 61 (s. 15)
- Mickiewicz Kazimierz zm. 09.01.1945, żył l.83 (s. 8)
- Mickiewicz Konstanty zm. 08.05.1863, żył l. 65 (s. 3)
- Mickiewicz Michał zm. 20.03.1919, żył l. 63 (s. 2)
- Mickiewicz Pelagia zm. 14.07.1957, żyła l. 74 (s. 8)
- Midziński Bronisław zm. 09.01.1913, żył l. 40; Pelagia Midzińska (s. 2)
- Mieciukowska Franciszka zm. 19.05.1937, żyła l. 73 (s. 7)
- Mikłaszewicz Michał ur. 13.02.1905 zm. 26.03.1910 (s. 12)
- Mikłaszewicz Zofija zm. 04.03.1931, żyła l. 45 (s. 12)
- Mikosza Romuald (s. 19)
- Milewicz Nikodem zm. 09.04.1911, żył l. 77 (s. 5)
- Miller Maria zm. ..06.1930, żyła l. 40 (s. 17)
- Miłan Kazimierz zm. 26.02.1929, żył l. 68 (s. 8)
- Misiujko Jan i żona Katarzyna zmarli w 1903, żyli 75 i 60 lat (s. 15)
- Misiukiewicz Władysław zm. 17.05.1955, żył l. 59 (s. 1)
- Misiuro Katarzyna (s. 6)
- Miskiewicz Władysława zm.09.02.1943, żyła l. 22 (s. 1)
- Missa Janina zm. 27.12.1938, żyła l. 27 (s. 2)
- Miszkin Franciszek zm. 1903, żył l. 30 (s. 2)
- Mizgalska Wanda z Stasińskich zm. 02.07.1933, żyła l. 52 (s. 12)
- Mizger Aleksander zm. 20.03.1920; Rozalja zm. 24.12.1923 (s. 13)
- Mizgier Jan zm. 20.06.1938, żył l. 76 (s. 8)
- Mizgier Stanisław zm. 12.08.1909, żył l.30 (s. 16)
- Mizgier Stefania zm. 15.12.1936, żyła l. 78 (s. 8)
- Mizgierowa Aniela z Podolińskich zm. 25.04.1848, żyła l. 25; Klara Podolińska zm. 19.02.1847, żyła l. 27 (s. 2)
- Mogilnicki Kazimierz zm. 192?, żył l. 52 (Mugielnicki) (s. 16)
- Mojsak Adolf zm. 17.04.1932, żył l. 33 (s. 16)
- Mojsak Andrzej (s. 2)
- Mojsak Janina (s. 2)
- Mokrzecka Kamilla z Maszewskich ur. 1832 zm. 02.05.1865, żyła l. 33 (s. 2)
- Mokrzecki Ignacy ur. 1854 zm. 21.05.1872, żył l.18 (s. 2)
- Mokrzecki Stefan ur. 11.05.1900 zm.12.07.1933 (s. 1)
- Mokrzecki Zenuś ur. 01.01.1934 zm. 22.01.1934 (s. 1)
- Monkiewicz Jan żył l. 75 (s. 15)
- Mozel Stanisław zm. 17.02.1934, żył l. 25 (s. 16)
- Mozelowa Kazimiera zm. 28.03.1957, żyła l. 76 (s. 2)
- Możejko Leontyna z Wolskich zm. 06.08.1892, żyła l. 30 (s. 1)
- Mrozowski Arkadiusz zm. 26.02.1895, żył l. 55 (s. 10)
- Nahajkowa Anna, zm. 03.02.1929, żyła l. 53 (s. 2)
- Namiot Lucja z domu Kulesza ur. 1894 zm. 1928 (s. 16)
- Narbut Zdzisław zm. 02.06.1932, żył l. 52 (s. 19)
- Narkiewicz Romuald zm. ... 02.1923, żył l. 19 (s. 1)
- Naruszewicz Hieronim zm. 07.05.1893, żył l. 52; żona Antonina z Kolesińskich zm. 26.03.1925, żyła l.80 i dzieci Antoni zm. 1922, żył l. 30; Sabina zm. 1892, żyła l. 26; Katarzyna zm. 1894, żyła l. 16; Malwina Naruszewiczówna; Anna z Naruszewiczów Bożyńska zm. 1919, żyła l. 40 (s. 1)
- Natolewicz Jan zm. 20.08.1953, żył l. 67 (s. 6)
- Neumann Fryderyk ur. 19.03.1813 zm. 17.06.1869 (s. 1)
- Niczyporowicz Paweł zm. 20.07.1958, żył l. 83 (s. 10)
- Niedzielczykowa Michalina zm. 04.08.1932, żyła l. 60 (s. 8)
- Niemiro Bolesław zm. 30.05.1938, żył l. 55 (s. 2)
- Niewierowska Katarzyna zm. 16.12.1939, żyła l. 74 (s. 12)
- Nosewicz Józef zm. 20.11.1894, żył l. 70 (s. 13)
- Nosewicz Paweł zm. 24.10.1924, żył l. 64 (s. 13)
- Nosewicz Tomasz zm. 09.05.1958, żył l. 27 (s. 1)
- Nowicka Anna zm. 15.10.1924, żyła l. 2 (s. 13)
- Nowicka Józefa ur. 01.10.1887 zm. 27.11.1933 (s. 12)
- Nowicka Karolina zm. 29.11.1879 (s. 2)
- Nowicka Teresa zm. 1.01.1933, żyła l. 2 (s. 13)
- Nowicki Franciszek zm. 25.101931, żył 5 mies. (s. 13)
- Nowicki Józef zm. 10.03.1942, żył l. 50 (s. 12)
- Nowicki Konstanty syn Jana ur. 01.05.1825 zm. 1872 (s. 2)
- Nowicki Leon zm. 24.01.1945, żył l. 4 (s. 2)
- Nowokuńska Anna zm. 13.02.1921, żyła l. 60 (s. 2)
- Nowokuński Adam zm. 15.04.1921, żył l. 62 (s. 2)
- Oczepowska Waleria z Grabowskich zm. 1942 (s. 10)
- Okińczycowa Helena (s. 9)
- Oladowski Adam zm. 08.05.1915, żył l. 60 (s. 18)
- Olender Jadwiga zm. 30.05.1948, żyła l. 59 (s. 8)
- Olender Mieczysław zm. 24.05.1939, żył l. 22 (s. 8)
- Orechwo Józefa zm. 1886, żyła l. 14 (s. 14)
- Orechwo Ludwik zm. 1922, Aniela zm. 1945 (s. 14)
- Orechwo Walerja zm. 07.06.1950, żyła l. 51 (s. 2)
- Oręgowska Katarzyna żyła l. 25 (s. 9)
- Orlecki Ryszard (s. 14)
- Osiadacz Józef zm. 17.09.1956, żył l. 47 (s. 2)
- Osiecki Aleksander zm. 10.05.1899, żył l. 56 i żona Kamila zm. 03.03.1909, żyła l. 50 (s. 14)
- Ostrouch Aleksander zm. 04.10.1954, żył l. 47 (s. 1)
- Ostrouch Czesław zm. 1938, żył 18 mies. (s. 1)
- Ostrouch Jan zm. 17.01.1912, żył l. 72, Grasylda (s. 13)
- Ostrouch Jan zm. 20.02.1935, żył l. 62 (s. 13)
- Ostrouch Kazimierz zm. 21.05.1856, żył l. 43 (s. 1)
- Ostrouch Klemens zm. 18.02.1958, żył l. 66 (s. 1)
- Ostrouch Stanisława zm. 1912, żyła l. 37 (s. 7)
- Ostrouchowa Joanna zm. 08.03.1938, żyła l. 85 (s. 1)
- Ostrowiec Aleksander zm. 20.03.1957, żył l. 73 (s. 2)
- Ostrowscy Anna, Michał, Marja i Stefan (s. 3)
- Ostrowska Franciszka z Bobryków zm. 13.02.1944, żyła l. 75 (s. 4)
- Ostrowska Janina (s. 6)
- Ostrowska Maria zm. 07.12.1947, żyła l. 56 (s. 4)
- Ostrowski Kazimierz ur. 1888 zm. 22.12.1956 (s. 10)
- Pac Michał żył l. 36 (s. 10)
- Paccewiczowie Mieczysław ur. 1835 i Bogumiła ur. 1840 (s. 1)
- Pacewiczowa Jadwiga z Jackiewiczów ur. w 1901 zm. 06.01.1936 (s. 2)
- Pacewiczowa Justyna zm. 19.11.1943, żyła l. 56 (s. 2)
- Pacewiczowie Norbert, Karolina, Romuald, Bolesław zm. 1865 (s. 2)
- Pacynko Stanisław zm. 23.12.1918 (s. 4)
- Pakułówna Leokadia ur. 25.12.1923 zm. 20.09.1949 (s. 2)
- Paprocka Antonina zm. 18.06.1927, żyła l. 55 (s. 2)
- Paszkiewiczowa Zofia - Aniela zm. 1.02.1949, żyła l. 66 (s. 13)
- Paszkowski Stefan zm. 01.06.1960, żył l. 85 (s. 7)
- Pawlak Franciszek zm. 19.09.1940, żył l. 40 (s. 2)
- Pawlukiewicz Maciej, Simon i Katarzyna zm. 25.10.1906, żyła l. 55 (s. 15)
- Pawłowska Scholastyka z Wiercińskich zm. 02.11.1903, żyła l. 70 i mąż Antoni żył l. 85 (s. 6)
- Peresada Kazimierz (s. 8)
- Pertussewicz Nikodem żył l. 67 z synem Mieczysławem żył l. 12 i córką Teresą zm. 29.05.1863, żyła l. 5 (s. 2)
- Pesecki Benedikt (s. 7)
- Petrusewicz Melania zm. 01.07.1902 (s. 2)
- Peżo Michał zm. 15.05.1905, żył l. 60 (s. 19)
- Piechowski Leon zm. 29.09.1935, żył l. 53 (s. 9)
- Pieciunowa Melańja ur. 17.02.1882 zm. 09.08.1913 (s. 2)
- Piełomska Janina- Aleksandra zm. 29.08.1928, żyła l. 1 (s. 16)
- Pierszko Anatolij ur. 06.11.1951 zm.16.06.1953 ( Першко Анатолий Григорьевич) (s. 9)
- Piertykowski Adolf ur. 1860 zm. 03.09.1939 (s. 9)
- Pietrakowscy: Bolesław żył l. 66, Franciszka żyła l. 54, Tomasz żył l. 25,Genowefa żyła l. 23, Edward żył l.19, zginęli 29.06.1946 (s. 14)
- Pietrowska Ewa ur. 11.05.1959 zm. 14.05.1959 (s. 7)
- Pietruszczyk Kazimierz zm. 27.11.1898, żył l. 45; Stanisław zm. 31.08.1899 (s. 2)
- Pilecki Adam zm. 25.05.1882, żył l. 86 (s. 1)
- Pilecki Edward zm. 21.03.1949, żył l. 66 (s. 10)
- Pilewicz Bronislaw zm. 18.09.1948, żył l. 60 (s. 5)
- Pilewicz Wacław zm. 15.05.1944, żył l. 19 (s. 5)
- Pilewicz Wincenty zm. 01.01.1955, żył l. 66 (s. 1)
- Pilewicz Władysława zm. 24.07.1943, żyła l. 13 (s. 5)
- Pilwińska Marja z Wierzyńskich zm. 01.05.1933, żyła l. 74 (s. 17)
- Pilwiński Czesław zm. 02.05.1929, żył l. 27 (s. 17)
- Piotrowski Wincenty zm. 17.04.1957, żył l. 64 (s. 7)
- Piotrowskie Paweł i Jan zm. 16.11.1959, żyli odpowiednio 6 miesięcy i 9 lat (s. 10)
- Plugner Marya i Janina, żyły 2 lata i 4 mies. zm. 21.01.1910 (s. 9)
- Pławiński Bolesław zm. 09.08.1951, żył l. 61 (s. 2)
- Podejko Jan zm. 02.04.1882, żył l. 48 i syn Franciszek zm. 04.05.1906, żył l. 34 i żona Michalina (s. 8)
- Podejkowa Weronika zm. 23.04.1915, żyła l. 26 (s. 8)
- Podhajna Jadwiga żyła l. 13 (s. 2)
- Podhajna Józefa (s. 8)
- Podhajny Adolf zm. 05.12.1938, żył l. 53 (s. 5)
- Podhajny Adolf zm. 27.01.1894, żył l. 27 (s. 2)
- Podhajny Kazimierz zm. 1908, żył l. 23 ( Padhajny) (s. 17)
- Podhajny Łukasz zm. 05.02.1884, żył l. 53 (s. 1)
- Podhajny Michał zm. 18.05.1928, żył l. 51 (s. 2)
- Podhajny Stanisław zm. 26.09.1932, żył l. 20 (s. 5)
- Podhajny Stanisław zm. 26.12.1929, żył l. 25 (s. 8)
- Podhajny Władysław (s. 5)
- Polakowa Anna z Kalinowskich zm. 04.02.1930, żyła l. 30 (s. 10)
- Polakowski Leon zm. 21.10.1859, żył 16 miesięcy i 11 dni (s. 2)
- Połubiński Jan zm. 01.05.1934, żył l. 80 (s. 9)
- Połubiński Józef zm. 08.04.1920, żył l. 36 (s. 9)
- Połujan Bolesław zm. 21.03.1934, żył l. 55 (s. 2)
- Popieło Józef zm. 20.01.1955, żył l. 42 (s. 11)
- Popiełowa Eżenna zm. 01.05.1897, żyła l. 34 (s. 13)
- Poźniak Maria zm. 15.12.1960, żyła l. 30 (s. 10)
- Poźniak Rachela zm. 11.12.1926, żyła l. 55 (s. 6)
- Pratasewicz Stanisław zm. 19.02.1932, żył l. 60 (s. 15) (s. 15)
- Prauzówna Halina- Joanna ur. 21.08.1920 zm. 15.01.1935 (s. 18)
- Prokopow Jan zm. 31.12.1957, żył l. 60 (s. 12)
- Prześniacka Antonina z Dramowiczów zm. 21.08.1941 (s. 13)
- Przybytko Antoni ur. 20.02.1947 zm. 13.10.1895; Maria Przybytkowa z Łowienieckich ur. 17.04.1864 zm. 21.02.1913 (s. 9)
- Przybytkowa Emilja z Krydelów zm. 26.04.1878, Paweł Przybytko zm. 1870 (s. 9)
- Puciato Kazimierz zm. 02.05.1942, żył l. 45 (s. 2)
- Pujdak Adam zm. 30.06.1949, żył l. 55 (s. 2)
- Pujdak Bronisław zm. 1955, żył l.38 (s. 8)
- Pujdak Bronisław zm. 25.03.1960, żył l. 77 (s. 1)
- Pujdak Emilia z Rusinowiczow zm. 17.02.1946, żyła l. 66 (s. 17)
- Pujdak Helena zm. 01.10.1952, żyła l. 56 (s. 8)
- Pujdak Michalina zm. 19.03.1953, żyła l. 69
- Pujdak Michał ur. 1884 zm. 20.01.1944(s. 8)
- Pujdak Szymon zm. 08.01.1944, żył l. 85 (s. 8)
- Pujdak Wanda zm. 05.01.1957, żyła l. 13 (s. 12)
- Pujdak Wiktorja zm. 02.11.1923, żyła l. 18(s. 10)
- Pujdakowie: Aleksander i Krystyna z Pilarczyków zm. 27.11.1914 w wieku 89 i 57 lat (s. 15)
- Pujdakowie: Marijanna zm. 1882, żyła l. 19; Aniela zm. 1881, żyła l. 14; Stanisław żył l. 9 (s. 10)
- Pupkiewicz Chrzystof Leon ur. 14.07.1949 zm. 14.01.1950 (s. 2)
- Radziewicz Józef zm. 25.10.1941, żył l. 54 (Rodziewicz) (s. 1)
- Radziolis Jadwiga zm. 27.06.1945, żyła l. 24 (s. 9)
- Radziwon Adam zm. 01.09.1911, żył l. 66 (s. 1)
- Radziwon Józef zm. 20.11.1910, żył l. 46 (s. 13)
- Radziwon Stanisław zm. 04.12.1953 (s. 12)
- Radziwonik Józef zm. 14.03.1908, żył l. 81 (s. 13)
- Radziwonowa Maryjanna zm. 1891 (s. 2)
- Rajewski Mikołaj ur. 09.05.1861 zm. 6.12.1933 (s. 19)
- Rak Michał zm. 08.02.1916, żył l. 48 (s. 10)
- Rakowa Antonina zm. 15.11.1895, żyła l. 34 (s. 13)
- Rakowa Franciszka zm. 18.04.1937, żyła l. 68 (s. 10)
- Rakowski Wincenty (s. 14)
- Raubo Piotr ur. 10.06.1867 zm. 20.11.1920 (s. 16)
- Raubowa Irena zm. 08.08.1937, żyła l. 53 (s. 12)
- Rekć Antoni i Antonina (s. 12)
- Rekść Aleksander zm. 06.12.1920, żył l. 60; syn Jan zm. 28.02.1930, żył l. 20 (s. 10)
- Rekść Bolesław zm. 22.03.1930 (s. 19)
- Rekść Jozef zm. 2.01.1931 (s. 19)
- Robaczyńska Józefa (s. 13)
- Rodziewicz Maciej zm. 23.03.1952, żył l. 90 (s. 1)
- Rodziewicz Maria zm. 19.02.1932, żyła l. 75 (s. 5)
- Rodziewicz Wiktor zm. 19.02.1945, żył l. 22 (s. 16)
- Rodziewicz Wiktoria zm. 02.02.1945, żyła l. 82 (s. 1)
- Rodziewiczowa Ewa zm. 14.02.1895, żyła l. 60 (s. 6) (s. 6)
- Rodźkowa Magdalena z Chenskich ur. 16.02.1858 zm. 06.11.1932 (s. 12)
- Rogulski Tadeusz zm. 09.04.1946, żył l. 45 (s. 6)
- Rojsza Jan zm. 22.07.1883, żył l. 70 (s. 9)
- Rojszyna (Royszyna) Józefa z Jodkowskich i jej dzieci: Feliks, Elżbieta- Anna, Marya (s. 10)
- Rojszyna Marya z Sobotkowskich zm. 09.02.1898, żyła l. 71 (s. 18)
- Rokiccy Julia z Rossudowskich zm. 1895, Piotr zm. 1897, Józio zm. 1902 (s. 2)
- Rokicki Konstanty zm. w 1933 (s. 2)
- Romanowska Helena zm. 12.05.1959, żyła l. 57 (s. 14)
- Romanowska Jadwiga z Pujdaków zm. 27.01.1944, żyła l. 23 (s. 17)
- Romejko Józef zm. 16.02.1926, żył l. 63 (s. 17)
- Ropacki Konstanty zm. 07.01.1876, żył l. 52 (s. 1)
- Rosołek Jan (s. 1)
- Rossudowski Jan zm. 29.09.1957, żył l. 17 (s. 15)
- Roszkowskie Zofia i Irena zm. 1919 (s. 5)
- Rouba Antoni zm. ..12. 1880 (s. 11)
- Roubo Marja zm. 23.10.1915, żyła l. 68 (s. 8)
- Roubo Stefan zm. 04.01.1919, żył l. 48 (s. 8)
- Roysza Symon i Brygida zm. 1904 (s. 9)
- Rozenbaum Romuald- Henryk (s. 2)
- Rubom Artur ur. 1870 zm. 06.12.1936 (s. 3)
- Ruchlewicz Krzysztof zm. 02.20.1880, żył l. 96 i żona Apolonija (s. 1)
- Rudkowska Helena żyła l. 62 (s. 12)
- Rudkowska Urszula zm. 19.04.1952, żyła l. 79 (s. 1)
- Rudkowski Jan żył l. 60 (s. 12)
- Rum Romuś, Jaruś ur. 29.03.1934 zm. 14.06.1934 (s. 1)
- Rusiecki Józef zm. 29.03.1895 (s. 1)
- Rusinowicz Aleksander zm.18.02.1909, żył l. 90 (s. 12)
- Rusinowiczowa Anna zm. 08.10.19... (s. 12)
- Rymszewiczówna Janina- Teresa (s. 13)
- Ryngiewicz Anna z Dudzickich zm. 13.09.1958, żyła l. 28 (s. 14)
- Sabotkiewicz Franciszek zm. 10.05.1903, żył l. 75 (s. 10)
- Sadocha Danuta ur. 06.03.1937, żyła l. 8 (s. 10)
- Sadowska Aleksandra zm. 01.10.1908, żyła l. 27 (s. 3)
- Sadowska Maxymilia z Dowgiałłów i dwojga dzieci Ludwiki i Jana zm. 13.11.1845, żyła l. 27 (s. 3)
- Sadowski Rafał zm. 12.08.1869, żył l. 58; Albertyna z Ryłłów Sadowska zm. 17.05.1867, żyła l. 53 (s. 3)
- Sajewiczowa Melania z Akuszewiczów zm. 08.03.1934; Jan Akuszewicz zginął w 1915, żył l. 25 (s. 5)
- Samajłowicz Władysław zm. 25.05.1947, żył l. 18 (s. 1)
- Samojłowicz Jan zm. 1883, żył l. 60 (s. 11)
- Sapun Konstancja 1887 - 1934, Janina 1918 - 1943 (s. 12)
- Sapun Piotr 1878 - 1939 (s. 16)
- Sapun Stanisław zm. 06.06.1944, żył l. 30 (s. 12)
- Sarafinowiczowa Helena z Zaleskich zm. 03.03.1927, żyła l. 68 (s. 11)
- Sareło Maria zm. 27.02.1955, żyła l. 19 (s. 8)
- Sawaściuk Konstanty zm. 11.01.1930, żył l. 68 (s. 9)
- Sawaściuk Stefania zm. 02.07.1924, żyła l. 48 (s. 9)
- Sawelow Jan i żona Paulina (s. 10)
- Sawicki Aleksandr zm. 1938, żył l. 36 (s. 6)
- Sawicki Feliks zm. 27.03.1890, żył l. 55 (s. 10)
- Sawicki Kaspar zm.16.10.1948, żył l. 48 (s. 12)
- Sawicz Leonard zm. 24.07.1924, żył l. 76 (s. 2)
- Sągin Jan zm. 13.08.1924, żył l. 63 (s. 7)
- Seheń Adam zm. 07.10.1933, żył l. 68 (s. 19)
- Siagło Józef zm. 01.12.1912, żył l. 19 (s. 13)
- Siagło Karol zm. 17.10.1909, żył l. 85 (s. 8)
- Sidorowicz Władysław zm. 05.08.1944, żył l. 29 (s. 2)
- Sidorowicz Eugeniusz zm. 30.12.1943, żył l. 21 (s. 2)
- Sidorowicz Franciszka z domu Kudoszyn ur. 1893 zm. 24.04.1946 (s. 2)
- Sidorowiczówna Franciszka zm. 21.03.1889 (s. 1)
- Siechien Karol zm. 04.10.1903, żył l. 84; Julia z Brejwów Siegieniowa zm. 09.03.1897, żyła l. 75 (s. 10)
- Siegień Aleksander zm. 04.04.1918, żył l. 69 (s. 8)
- Siegień Mikołaj zm. 10.02.1919, żył l. 70 (s. 8)
- Siegień Stefania zm. 18.10. 1922, żyła l. 67 (s. 8)
- Sieheniowcy: Teresy ze Steckich zm. 04.04.1865 żyła l. 62 i jej córki Bogumiły zm. 24.03.1851 (s. 2)
- Sieheń (SEHEN) Franciszek zm. 11.11.1890, żył l. 62 i żona Antonina (s. 2)
- Sieheń Stanisław zm. 28.01.1870, żył l. 33 i obok jego dwoje dzieci (s. 2)
- Sieheń Zofia zm. 15.07.1932, żyła l. 76 (s. 10)
- Siehien Józef ur. 1860 zm. 11.11.1900; Joanna ur. 1857 zm. 29.03.1917, żyli odpowied. 50 i 60 lat (s. 6)
- Siehin Adam zm. 03.05.1921, żył l. 42 (s. 6)
- Sienkiewicz Szymon zm. 19.01.1942, żył l. 74 (s. 12)
- Sienkiewicz Wł. (s. 19)
- Sieryk Leon zginął 04.03.1944, żył l. 20 (s. 2)
- Sięczuk Maria z domu Kudoszynów ur. 1889 zm. 13.09.1954 (s. 2)
- Sikorski Rudolf zm. 03.03.1904, żył l. 79 i syn Aleksander, żył l. 9 (s. 1)
- Silmierzys Wincenty zm. 08.01.1932 , żył l. 66 (s. 16)
- Sinkiewicz Jadcia (s. 19)
- Sinkiewicz Michał (Sinkewicz) (s. 2)
- Sinkiewicz Stanisław (s. 19)
- Sinkiewiczówna Anna zm. 18.05.1924, zyła l. 18 (s. 16)
- Sinkiewiczówna Janina zm. 1952 żyła l. 72 (s. 16)
- Sipta Stanisław zm. 31.01.1930, żył l. 29 (s. 8)
- Skarbińska Helena zm. 15.06.1956, żyła l. 45 (s. 2)
- Skarbiński Józef zm. 19.04.1911, żył l. 27 (s. 2)
- Skemisz Adam zm. 27.01.1917, żył l. 60 (s. 2)
- Skilepowicz Karł zm. 10.01.1934 (s. 13)
- Skliersiowa Rozalja ur. 1885 zm. 5.12.19.. (s. 9)
- Skreda Stefanja ur. 1941, Halina ur. 1940, zmarli smiercią tragiczną 18.03.1941 (s. 2)
- Skrycka Julia zm. 18.05.1932, żyła l. 30 (s. 14)
- Skrycki Marian zm. 15.01.1930, żył 6 mies. (s. 14)
- Slaski Aleksander zm. 05.01.1957, żył l. 69 (s. 12)
- Sławecki Jan ur. 19.08.1893, zm. 19.01.1932 (s. 8)
- Snacki Michał zm. 15.05.1939, żył l. 24,
- Snacki Stanisław zm. 25.12. 1941, żył l. 36
- Sobolewski Kazimierz zm. 03.07.1937 (s. 12)
- Sobolewski Mikołaj i żona Marja (s. 11)
- Sobotkowska Petronela z Terajewiczów zm. 14.10.1875, żyła l. 89 (s. 2)
- Sokołońska Jadwiga 1928 - 1944 (s. 2)
- Sokołoński Augustyn 1902 - 1944 (s. 2)
- Sokołowski Julian zm. 18.01.1888, żył l. 77 (s. 1)
- Sołoducha Mikolaj i cała rodzina 1878 (s. 10)
- Sołoniewicz Władysław zm. 24.01.1923 (s. 16)
- Sołowiej Piotr zm. 15.04.1928, żył l. 80 (s. 16)
- Somol Maria zm. 27.10.1940, żyła l. 80 (s. 2)
- Sorokiewicz Kazimierz zm. 23.11.1907, żył l. 41 (s. 13)
- Stabiński Leon zm. 21.06.1904, żył l. 53 (s. 19)
- Staciuk Jadwiga zm. 1924, żyła l. 95 (s. 8)
- Stankiewicz Bolesław zm. 04.01.1950, żył l. 79 (s. 1)
- Stankiewicz Bronisław ur. 04.04.1897 zm. 01.09.1939 , Jancewiczowa- Litwinowiczowa Ewa 1842 - 1935 (s. 16)
- Stankiewicz Teresa zm. 1920 (s. 13)
- Stasewicz Stefan zm. 06.01.1907, żył l. 22 (s. 12)
- Stasiewicz Adam zm. 02.11.1935, żył l. 58
- Stasiewicz Jan zm. 19.05.1901, żył l. 82 (s. 2)
- Stasiewicz Józef zm. 30.09.1919, żył l. 66 (s. 2)
- Stasiewicz Kasper zm. 15.04.1926, żył l. 60 (s. 2)
- Stasiewicz Marja z domu Daszkiewiczów zm. 1945, żyła l. 80(s. 2)
- Stasiewicz Michał i żona Franciszka z Maskaliewiczów i syn Symona Hilary umarli w 1856 r. (s. 10)
- Stasiewicz Symon ur. 01.02.1821 zm.04.12.1886 (s. 10)
- Stasiewiczowa Karolina zm. 19.02.1886, żyła l. 70 (s. 2)
- Staszkiewicz Leon zm. 13.05.1954, żył l. 60 (s. 13)
- Stecki Jan zm. 09.01.1912, żył l. 48 (s. 14)
- Steckiewicz Walerya zm. 03.06.1897, żyła l. 75 (s. 10)
- Stefanowicz Bolesław zm. 12.06.1944, żył l. 39 (s. 14)
- Stefanowicz Edward zm. 04.03.1940, żył l. 32 (s. 13)
- Stefanowicz Jadwiga (s. 14)
- Stefanowicz Józefa zm. 1924, żyła l. 90 (s. 13)
- Stefanowicz Maciej i Krystyna i wnuk Jan zm. 09.09.1897, żył l. 30 (s. 13)
- Stefanowicz Stefan zm. 10.08.1934 (s. 14)
- Stefanowicz Zygmund zm. 05.04. 1938 (s. 13)
- Stelczyk Jan zm. 07.06.1920, żył l. 57 (s. 17)
- Stelczykowa Adolfina zm. 05.07.1930, żyła l. 27 (s. 17)
- Steńkowa Karolina zm. 04....1942, żyła l. 40 (s. 17)
- Stębrowski Piotr i Kazimiera w wieku l. 60 (s. 1)
- Strybuć Jeży i Apolonia żył l. 80, żyła l. 75, zm. 14.06.1897 (s. 7)
- Strybuć Józef zm. 22.11.1955, żył l. 62 (s. 2)
- Strybuć Piotr zm. 26.05.1947, żył l. 29 (s. 7)
- Strybuć Wincenty (s. 8)
- Stupakiewicz Mikolaj zm. 31.03.1941, żył l. 35 i żona Anna (s. 2)
- Subotkiewiczowa Scholastyka zm. 06.06.1880, żyła l. 45 i syn Władysław zm. 02.07.1877, żył l. 19 (s.2)
- Surgiel Wincenty zm. 07.06.1901, żył l. 48 (s. 15)
- Surkont Mikołaj zm. 26.06.1889, żył l. 46 i syn Leonek (s. 1)
- Swiackiewicz Zygmund zm. 27.04.1944, żył l. 62 (s. 8)
- Swistunowa Rozalia zm. 07.10.1933 (s. 8)
- Szabelski Bronisław zm. 20.04.1936, żył l. 42; Markiewiczowa Kamilja zm. 08.09.1931, żyła l. 86 (s. 9)
- Markiewicz Władeczek zm. 08.04.1920 żył l. 6 (s. 9)
- Szabłowski Zygmunt zm. 1881, żył l. 50 i Adela z Zenowiczów Szabłowska zm. 1895, żyła l. 52; Zenowicz Teofil zm.1865, żył l. 60; Anna z Oskierków zm. 1862, żyła l. 53 (s. 8)
- Szadura Maria z Wincukiewiczów zm. 21.06. 1954, żyła l. 28 (s. 1)
- Szaduro Weronika zm. 27.04.1953, żyła l. 66 (s. 2)
- Szagun Michał zm. 10.03.1904, żył l. 55 (s. 1)
- Szamrej Jan zm. 05.05.1940, żył l. 47 (s. 12)
- Szamrej Michał zm. 07.11.1943, żył l. 50 (s. 5)
- Szamrej Zofia zm. 25... 1950 , żyła l. 80 (s. 2)
- Szczuka Wincenty zm. 08.02.1908, żył l. 27 (Sczuka) (s. 14)
- Szczuko Józefa zm. 05.02.1921, żyła l. 60 (s. 12)
- Szczutskij P. zm. 1940, żył l. 50 (s. 12)
- Szemiako Jarosław zm. 22.10.1951, żył l. 49 (s. 2)
- Szemiot Marcin zm. 1903 (s. 9)
- Szeptun Olga 1877- 1919, Iwan 1874- 1948 ( Шептун Ольга, Иван) (s. 1)
- Szeptunowska Marcijanna zm. 13.05.1953, żyła l. 75 (s. 3)
- Szeszłowska Władysława zm. 01.04.1944, żyła l. 48(s. 17)
- Szewczyk Adam zm. 06.01.1896, żył l. 60; Krystyna zm. 28.06.1881, żyła l. 44; Antoni zm. 1881, żył l. 4 (s. 13)
- Szitkowskij Antoni zm. 24.01.1899, żył l.65 i jego żona Konstancja zm.11.04.1901 żyła l. 63 (s. 6)
- Szkop Jan zm. 24.10.1909; Agnieszka z Sadowskich zm. 27.12.1912, żyła l. 73 (s. 7)
- Szmara Katarzyna zm. 01.09.1905, żyła l. 63 (s. 19)
- Szostaków familij zwłoki i Macieja Żukowskiego zm. 1883 (s. 10)
- Szot Anna (s. 13)
- Szot Augustyn zm. 02.10.1931, żył l. 75 (s. 2)
- Szot Bronisława zm. 15.07. 1945, żyła l. 30 (s. 15)
- Szot Jan zm. 15.05.1946, żył l. 50 (s. 1)
- Szot Kazimierz ur. 1905 zm. 15.06.1932 (s. 16)
- Szot Mikołaj zm. 15.12.1898 żył l. 67 i żona Antonina zm. 05.12.1889, żyła l. 55 (s. 2)
- Szot Stanisław zm. 18.01.1957, żył l. 47 (s. 9)
- Szot Waleria zm. 25.12.1951, żyła l. 55 (s. 1)
- Szot Waleria zm. 26.06.1948, żyła l. 7 (s. 9)
- Szot-Czetowicz Michał zm. 01.10.1944, żył l. 46 (s. 6)
- Szotkowiński Benedykt zm.08.04.1938 (s. 13)
- Szotowa Walerja zm. 08.12.1941, żyła l. 21 (s. 9)
- Szpak Józef zm. 3.10.1958, żył l. 70 (s. 9)
- Szpilewski Albert zm. 28.02.1956, żył l. 47 (s. 1)
- Szreders Tomasz (s. 12)
- Szredersowa Józefa (s. 12)
- Szretterowa Katarzyna z Kunców zm. 28.03.1837 (s. 2)
- Szukiewicz Bolesław ur. 23.04.1831 zm. 02.01.1886 (s. 10)
- Szukiewicz Jaś i Józio, dzieci Bolesława i Aleksandry, żyli 11 i 12 mies. (s. 10)
- Szulejko Jan, Antonina, Romuald (s. 19)
- Szumiel Michał (s. 2)
- Szumska Katarzyna zm. 25.07.1947, żyła l. 56 (Шумская Катажина) (s. 6)
- Szurmiej Ksawery zm. 29.06.1948, żył l. 76 (s. 12)
- Szwed Czesław żył 3 lata (s. 8)
- Szybajło Andrzej zm. 1881, żył l. 60 i zona Katarzyna zm. 1883, zyła l. 60 (s. 10)
- Szybajło Emilja ur. 1885 zm. 1952 (s. 14)
- Szybajło Jadwiga zm. 09.08.1955 (s. 12)
- Szymkiewicz Prakseda zm. 25.02.1915, żyła l. 88 (s. 4)
- Szytkowska Aniela zm. 21.03.1924, żyła l. 72 (s. 11)
- Szytkowski Ignacy zm. 15.12.1917, żył l. 65 (s. 11)
- Ściepuro Piotr zm. 12.09.1956, żył l. 65 (Sciepuro) (s. 10)
- Ślaski Aleksander zm. 15.06.1954 (s. 13)
- Świderki Emilian zm. 13.04.1954, żył l. 65 (s. 6)
- Świderski Józef zm. 26.03.1902, żył l. 66 i syn Jan żył l. 30 (s. 15)
- Świncicka Jadwiga zm. 27.01.1952, żyła l. 54 (s. 15)
- Świrska Rozalia z Bohatkiewiczów zm. 29.07.1862 (s. 8)
- Tablica upamiętniająca postawienie ogrodzenia w 1903 (s. 2)
- Taboło Maria zm. 13.04.1946, żyła l. 53 (s. 11)
- Taraszkiwicz Józef ur. 1899 zm. 22.06.1941, żył l. 42 (s. 2)
- Tarawska Leokadia zm. 02.06.1958, żyła l. 25 (s. 10)
- Tarenć Bronisław zm. 02.01.1954, żył l. 74(s. 10)
- Tarenć Czesław zm. 18.02. 1957, żył l. 25 (s. 15)
- Taśkin Ryszard, ur. 1944 zm. 1958 (s. 13)
- Tchórzarcki Józef-Jan zm. 21.08.1932, żył l. 58 (s. 2)
- Ten krzyż postawiony jak żołnierz na warcie żeby strzegł tych kości przeznaczonych na zmartwychwstanie wieczne odpoczywanie (s. 2)
- Toczkiewicz Michał zm. 14.02.1884, żył l. 36 (s. 7)
- Tołoczko Aleksander zm. 07.04.1846, żył l. 27 (s. 2)
- Tomaszewicz Adolf zm. 26.12.1936 (s. 12)
- Tomaszewicz Jan zm. 1950, żył l. 45 (s. 1)
- Tomaszewicz Maria zm. 25.01.1956 żyła l. 76 (s. 1)
- Tomaszewicz Melania zm. 16.06.1932, żyła l. 30 (s. 9)
- Tomaszewicz Stefania zm. 1949, żyła l. 80 (s. 1)
- Tomaszewicz Szymon zm. 10.08.1935 żył l. 33 (s. 18)
- Tomaszko Aleksander zm. 29.01.1943, żył l. 64 (s. 4)
- Tomaszko Paulina zm. 15.05.1943, żyła l. 83 (s. 4)
- Towgin Bronisława zm. 10.01.1922, żyła l. 26; Towgin Józefa zm. 02.05.1919, żyła l. 50 (s. 2)
- Towgin Franciszka z Dudzińskich zm. 30.11.1898, żyła l. 45 (s. 8)
- Trocka Marianna zm. 30.04.1890, żyła l. 25; Tekla żyła l. 2; Boleś żył 1 mies. (s. 2)
- Trocka Marja zm. 03.11.1938, żyła l. 88 (s. 12)
- Truchanowicz Kazimierz zm. 22.09.1920, żył l. 87 (s. 2)
- Tubilewicz Aurelia zm. 13.09.1910, żyła l. 12 (s. 19)
- Tubilewicz Dominik zm. 27.05.1934, żył l. 77 (s. 19)
- Tubilewicz Kasiunua zm. 01.01.1880, Władzia zm. 21.01.1880 (s. 2)
- Tubilewicz Maria zm. 09.08.1937, żyła l. 62 (s. 7) (s. 7)
- Tubilewicz Teofila zm. 01.11.1958, żyła l. 67 (s. 12)
- Tukałła ( Tuk…y ) ur. 24.11.18… zm.19.07.18...7 (s. 1)
- Tumelewicz Aleksander zm. 30.04.1908, żył l. 68 i żona Rozalija (s. 19)
- Tumielewicz Edward zm. 19.09.1904, żył l. 31 (s. 18)
- Tumielewicz Julian zm. 24.03.1957, żył l. 67 (s. 8)
- Tumielewicz Kazimierz kamień nagrobny: Współtwórca cywilnych władz w Lidzie 1920 (s. 1)
- Tumielewicz Kazimierz ur. 1859 zm. 1936; Helena z rodziny Ropejko ur. 1875 zm.1903; synek 1903-1910 (s. 1)
- Tumielewicz Ludwik zm. 14.01.1883, żył l. 64; Rozalia z Hryniewiczów zm. 28.12.1900, żyła l. 72; Helena Karpowicz z Tumielewiczów zm. 17.01.1883, żyła l. 36 (s. 2)
- Tumielewicz Wacław ur. 10.03.1857 zm. 06.10.1861; Stanisława ur. 01.06.1858, zm. 28.09.1861 - dzieci Ludwika Tumielewicza (s. 2)
- Tumielewicz Wincenty zm. 01.03.1937, żył l. 37 (s. 6)
- Tumielewiczowa Katarzyna zm. 06.09.1910, żyła l. 58 (s. 13)
- Tumilewicz Marijan zm. 1947 (Тумилевич Марьян Антонович) (s. 7)
- Tumilewicz Michał i Adolfina zm. 01.05.1887 (s. 2)
- Tunilewicz Lucjan zm. 18.02.1929, żył l. 24 (s. 2)
- Tunkiewicz Walżen żył l. 80, Tunkiewicz Katarzyna żyła l. 68; Worona Stanisław zm.02.03.1928, żył l. 53 (s. 12)
- Ułanowska zm. 30.01.1960 (s. 14)
- Ułanowski Julian zm. 20.09.1956, żył l. 63 (s. 14)
- Undrukas Staś zm. 1941, żył l. 2 (s. 16)
- Urban Krysio ur. 22.11.1926 zm. 18.02.1928 (s. 19)
- Urbanowicz Feliks ur. 20.01.1836 zm. 18.01.1896 (s. 3)
- Urbanowicz Helena zm. 04.03.1957, żyła l. 60 (s. 11)
- Urbanowski Władysław zm. 20.04.1920 (s. 16)
- Usajewicz Melania zm. 08.03.1934, żyła l. 25 (Isajewicz) (s. 5)
- Uszacka Antonina zm. 24.06.1928, żyła l. 74 (s. 13)
- W. W. zm. 10.04.1937. Prosi o zdrowaś.
- Wadejko Helena zm. 10.06.1947, żyła l. 22 (s. 6)
- Wajdałowicz Leon zm. 15.02.1938, żył l. 25 (s. 9)
- Wajdałowicz Rozalia ze Stefanowiczów zm. 15.06.1030, żyła l. 70 (s. 9)
- Wajtolewicz Adolf żył l. 42 (Wajrolewicz) (s. 9)
- Walentynowicz Józef zm. 22.07.1938, żył l. 35 zginął w katastrofe kolejowej (s. 2)
- Walicka Emilia zm. 29.10.1929, żyła l. 40 (s. 7)
- Walicka Rozalia z Biczelów zm. w 1878 i dzieci (s. 2)
- Walicki Adam zm. 28.01.1919, żył l. 40 (s. 7)
- Walicki Kazimierz zm. 05.04.1933, żył l. 39 (s. 7)
- Walicki Wacław ur. 1910 zm. 08.05.1943 (s. 7)
- Walickie Kaetan, Janina, Piotr ( Валицкие Каетан, Янина, Пётр) (s. 5)
- Walukiewiczowa Józefa (s. 10)
- Walukówna Maria zm. 27.09.1934, żyła l. 21 (s. 6)
- Wasiljewa Marja zm. 19.08.1935, żyła l. 35 (s. 8)
- Wasiukiewicz Ignacy zm. 17.08.1877, żył l. 75; żona Scholastyka z Hryniewiczów zm. 31.03.1857, żyła l. 53 i wnuk Edward Siehień zm. 06.07.1875, żył 1 rok i 2 tyg.; Maryii Siehieniowej (s. 2)
- Waśkowski Józef zm. 31.05.1898, żył l. 80 (s. 10)
- Ważniałowicz Józef Wincenty zm. 17.10.1938 (s. 2)
- Wepszykówna Cecylia zm. 15.08.1936, żyła l. 15 (s. 16)
- Wiaderna Konstancja zm. 26.03.1943, żyła l. 47 (s. 13)
- Wiażel Bronisław zm. 12.08.1931, żył l. 33 (s. 17)
- Wierciński Wincenty zm. 17.04.1892, żył l. 55 i matka Anna zm. 23.04.1873, żyła l. 60 (s. 1)
- Wilbik Piotr zm. 28.12.1936, żył l. 72 i żona Julia zm. 27.07 1930, żyła l. 60 (s. 2)
- Wilczyńska Aleksandra z Karmilowiczów zm. 22.01.1939, żyła l. 25 (s. 13)
- Wilkaniec Jan zm. 21.05.1922, żył l. 33 (s. 8)
- Wilmat Jadwiga zm. 15.03.1940, żyła l. 11 (s. 6)
- Wilmat Władysław zm. 21.03.1955, żył l. 23
- Wiltowski Stanisław zm. 23.05.1937, żył l. 72 (s. 13)
- Winckiewicz Rozalia zm. 28.10.1931, żyła l. 79 (Wienckiewicz) (s. 2)
- WinckiewiczAdolf zm. 1919 (Wienckiewicz) (s. 2)
- Wincza Jerzy zm. 25.09.1949, żył l. 72 (s. 13)
- Wismont Franciszek ur. 18.10.1864 zm. 15.08.1927, żył l. 63 (s. 2)
- Wismont Zuzanna z Cytowiczów zm. 1863, Antoni zm. 1865 (s. 2)
- Wismontowa Marcijanna z Bielawskich ur. w 1883 zm. 6.11.1923, żyła l. 90 (s. 2)
- Wismontowa Marcijanna z Puzielewiczow ur. 17.03.1866 zm. 02.12.1923 (s. 16)
- Wismontowie Zofja z Romanowskich zm. 27.10.1902 , żyła l. 75; Szymon zm. 19.02.1914, żył l. 84 (s.2)
- Wismonty Rafał i Malwina i syn Jan zm. 30.08.1900, żył l. 27 (s. 5)
- Witkowski Rysio zm. 1947, żył 9 mies. (s. 14).
- Wizgird Stanisław ur. 1861 zm. 25.02.1935 (s. 13)
- Wodzisławska Stefania zm. 25.08.1944, żyła l. 45 (s. 2)
- Wojciechowicz Franciszek (s. 6)
- Wojciechowicz Januś zm. 1947, żył 3 tyg. (s. 2)
- Wojciechowski Stanisław ur. 01.02.1912 zm. 13.11.1931 (s. 13)
- Wojciszkiewicz Józef zm. 15.11.1960, żył l. 86 (s. 13)
- Wojdak Zofia zm. 06.02.1924, żyła l. 75 (s. 18)
- Wojnicki Antoni ur. 1891 zm. 17.02.1946 (s. 12)
- Wojnowski Kazimierz zm. 15.01.1937, żył l. 78 (s. 12)
- Wojsiat Albertyna zm. 06.09.1950, żyła l. 60 (s. 7)
- Wojszwiło Maciej zm. 01.10.1900, żył l. 88 (s. 18)
- Wojtkiewicz Julian zm. 12.02.1939, żył l. 57 (s. 15)
- Wojtkiewicz Maria zm. 11.09.1943, żyła l. 54 (s. 15)
- Wojtowicz Wiktor ur. 19.03.1960 zm. 26.07.1960 (s. 2)
- Wojtukiewicz Jan 1935 - 1960 ( Войтукевич Ян) (s. 6)
- Wojtukiewicz Jan (s. 2)
- Wolska Joanna z Szeciłłów zm. 12.01.1847, żyła l. 27 (s. 2)
- Wołk Jan zm. 28.04.1960, żył l. 55 (s. 2)
- Wołk Kazimierz zm. 18.10.1957, żył l. 86 (s. 19)
- Wołk Michał zm. 12.09.1942, żył l. 30 (s. 19)
- Wołk-Karaczewska Helena żyła 6 mies. (s. 1)
- Wołk-Karaczewska Helena zm. 09.05.1959, żyła l. 46 (s. 8)
- Wołk-Karaczewski Bronisław zm. 1954 (s. 1)
- Wołkow Michał zm. 20.12.1888, żył l. 65; Marya z Kułtoszów zm. 24.12.1866, żyła l. 37; syn Kazimierz zm. 25.05.1875, żył l. 22; Barbara z Jórewiczów zm. 30.08.1899, żyła l. 34 i córka Zofiia żyła 1 rok 5 mies. ; Wiktoria z Mizydrów zm. 11.08.1870, żyła l. 25 (s. 2)
- Wołkowie Kazimierz i Franciszka, pamiątka z 1.05.1876 (s. 2)
- Wołoczkiewicz Henryk ur. 15.04.1954 zm. 24.11.1954 (s. 2)
- Wołubicki Józef zm. 26.06.1941(s. 17)
- Woron Stanisław ur. 1888 zm. 15.02.1946 (s. 10)
- Worona Błażej syn Romana (s. 1)
- Worona Stanisław zm. 02.03.1928, żył l. 53; Tunkiewicz Walżen żył l. 80; Tunkiewicz Katarzyna żyła l. 68 (s. 12)
- Woronicz Czesław zm. 20.08.1934, żył l. 61 (s. 19)
- Woronicz Edward zm. 30.02.1943, żył l. 21 (s. 16)
- Worono Wawrzyniec, Ewa i cała rodzina, 1880 (s. 9)
- Worono …. zm. 05.07.1944, żyła l. 75 (s. 1)
- Worono Aleksander zm. 23.05.1946, żył l. 49 (s. 1)
- Worono Helena 1891- 1971, Jan 1882 - 1960 (s. 1)
- Worono Kazimierz zm. 01.01.1937, żył l. 73 (s. 1)
- Worono Roman zm. 19.10.1955, żył l. 25 (s. 1)
- Worono Stefanija (s. 12)
- Woszeszciek Józef i Elżbieta zm. 28.01.1909, ż. l. 80 (s. 2)
- Zabiełło Józefa (s. 2)
- Zachwatowicz Lukasz zm. 16.08.1891, żył l. 80; Urszula zm. 12.12.1891, żyła l. 73; Katarzyna zm. 03.10.1886, żyła l. 28 (s. 1)
- Zajelski Wincenty zm. 22.09.1904 i żona Teofila zm. 14.12.1905 (s. 18)
- Zaleska Adolfina z Kozakowskich zm. 1878, żyła l. 27 (s. 1)
- Zaleska Bronisława z Gornostajów zm. 13.05.1937, żyła l. 26 (s. 3)
- Zaleska Terenia ur. 06.09.1940 zm. 27.11.1940 (s. 4)
- Zaleska Weronika z Kułakowskich zm. 09.01.1921, żyła l. 27 (s. 19)
- Zaleski Jan zm. 11.02.1932, żył l. 70 (s. 10)
- Zaleskie Teresa i Helena (s. 4)
- Zapaśnik Antoni zm. 25.04.1912, żył l. 70 (s. 14)
- Zapaśnik Eufemija zm. 09.09.1903, żyła l. 47, córka jej Alońka żyła l. 17 (s. 2)
- Zapaśnik Helena zm. 19.03.1944, żyła l. 56 (s. 12)
- Zapaśnik Jadwiga zm. 20.10.1920, żyła l. 38 (s. 16)
- Zapaśnik Józef zm. 22.02.1929, żył l. 52 (s. 14)
- Zapaśnik Karol zm. 18.11.1933, żył l. 57 (s. 16)
- Zapaśnik Karol zm. 24.12.1898, żył l. 68 (s. 4)
- Zapaśnik Onufry (s. 13)
- Zapaśnik Paulina zm. 1943, żyła l. 81 (s. 12)
- Zarecki Mikołaj zm. 21.03.1937, żył l. 47 (s. 10)
- Zarzeccy Wojciech, Maria i Róża (s. 9)
- Zarzecki Józef syn Wojciecha ur. 19.12.1800 zm. 29.01.1869 i żona Hanna g(eboren) v(on) Hravenitz ur. 01.07.1807 zm. 01.10.1891 (s. 9)
- Zarzecki Mikołaj- Józef (syn Józefa) ur. 11.09.1843 zm.1883; żona Maria Zarzecka ur. 01.03.1854 zm. 02.09.1935 i ich córka Anna 1899 żyła l. 19 (s. 9)
- Zaworonkiewicz Regina zm. 17.10.1960, żyła l. 53 (s. 14)
- Zdanowicz Helena zm. 14.09.1919, żyła l. 3 (s. 8)
- Zdanowicz Edward zm. 06.03.1929, żył l. 6 (s. 8)
- Zdanowicz Józef zm. 06.02.1954, żył l. 59 (s. 6)
- Zdanowicz Maria ur. 1886 zm. 1850, żyła l. 63 (s. 8)
- Zedlerowa Joanna z Lipińskich zm. 18.11.1871, żyła l. 62 (s. 9) (s. 9)
- Zelizowska Janina zm. 02.01.1945, żyła l. 4 (s. 8)
- Zelizowskie Jan zm. 17.11.1938, Róża zm. 16.01.19.. żyła 17 miesięcy (s. 8)
- Zenowicz Teofil zm. 1865, żył l. 60; Anna z Oskierków zm. 1862, żyła l. 53; Adela z Zenowiczów Szabłowska zm. 1895, żyła l. 52; Szabłowski Zygmunt zm. 1881, żył l. 50 (s. 8)
- Zerkówna Jadwiga… (s. 7)
- Zienkiewiczówna Jadwiga ur. 26.03.1923 zm. 07.11.1938 (s. 17)
- Zieńczyk Bronisław ur. 20.02.1889 zm. 14.01.1890 (s. 2)
- Ziółkowska L. zm. 25.04.1926 (s. 2)
- Zmitrowicz Helena zm. 26.03.1944, żyła l. 63 (s. 1)
- Zmitrowicz Józef ur. 18.10.1832 zm. 15.02.1916; Konstancja z Bohdanowiczów ur. 28.10.1839 zm. 08.12.1924 (s. 3)
- Zmitrowicz Maciej zm. 1875, żył l. 80; Barbara zm. 1887, żyła l. 75 (s. 2)
- Zmitrowicz Piotr zm. 18.05.1906, żył l. 78 i dzieci Kazimiera, Katarzyna, Marcianna (s. 13)
- Zmitrowicz Stanisław zm. 1920, żył l. 28 (s. 10)
- Zmitrowiczowa Anna z Kolendów zm. 04.12.1908, żyła l. 41 (s. 1)
- Zubricki Piotr zm. 01.07.1911, żył l. 63; Teofila zm. 24.02.1914, żyła l. 76 (s. 15)
- Zubricki Piotr zm. 19.04.1943, żył l. 25 (s. 15)
- Zylenas Genowefa zm. 08.10.1911 (s. 1)
- Żabo Piotr i córka Pamella Narbutowa zm. 18.03.1872 w wieku 47 lat (s. 2)
- Żebrowski Jan Pantaleon zm. 17.10.1960, żył l. 83 (s. 4)
- Żelozowska Joanna zm. 11.10.1922 (s. 16)
- Żerko Kazimierz zm. 03.09.1940, żył l. 75 (s. 12)
- Żerko Michalina zm. 26.08.1956, zyla l. 85 (s. 12)
- Żochowska Teofila zm. 06.08.1897 (s. 10)
- Żochowski Stanisław zm. 24.01.1892 (s. 7)
- Żołędź Anna i Anna Katarzyna i Wincenty zm. 13.05.1910, żył l. 75 (s. 2)
- Żołnierczyk Emilia zm. 14.03.1953, żyła l. 72 (s. 8)
- Żorowa Halina zm. 14.08.1922, żyła l. 38 (s. 10)
- Żorówna Anna zm. 18.10.1930 (s. 10)
- Żuk Adam zm. 14.06.1915, żył l. 40 (s. 8)
- Żuk Bonifacy zm. 1960, żył l. 90; Maria zm. 1943, żyła l. 74 (s. 14)
- Żuk Józef zm. 07.05.1915, żył l. 40 (s. 8)
- Żukowska Antonina zm. 09.09.1951, żyła l. 62 (s. 13)
- Żukowska Józefa zm. 1936, żyła l. 22 (s. 19)
- Żukowska Karolina zm. 19.10.1895, żyła l. 68 (s. 2)
- Żukowska Marja zm. 1959 (s. 14)
- Żukowski Ignacy zm. 02.06.1920, żył l. 50 (s. 19)
- Żukowski Jan zm. 19.09.1937 żył l. 18 (s. 13)
- Żukowski Onufry zm. 18.04.1897, żył l. 57 (s. 19)
- Żukowskiego Macieja zm. 1883 i zwłoki familij Szostaków (s. 10)
- Żurawska Janina zm. 1939, żyła l. 17 (s. 13)
- Żurawska Maria zm. 1930, żyła l. 17 (Żorowska) (s. 10)
- Żurawska Melania zm. 1939, żyła l. 47 (s. 13)
- Żurawski Roman zm. 23.01.1956, żył l. 66 (s. 3)
- Żybko Helena zm. 13.08.1919, żyła l. 36 (s. 2)
- Żybko Jadwiga zm. 15.02.1933, żyła l. 24 (s. 2)
- Żybko Paweł żył l. 40 (s. 2)
- Żyburtowicz Maria zm. 04.04.1937, żyła l. 78 (s. 9)
- Żyliński Stanisław zm. 18.06.1950, żył l. 20 (s. 10)
- Żyliński Zygmund zm. 15.10.1947, żył 1 rok (s. 10)
Napisy odczytane z zachowanych pomników nagrobnych cmentarza w Lidzie
Дадана: 11-05-2021,
Крыніца: pawet.net.
Крыніца: pawet.net.